2726
عنوان

لطفا بگید چیکار کنم آخرش قهر کرد

106 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من دوران عقدم...۲ سالی هست که عقد کردیم اوایل چیزی میشد من قهر میکردم(البته بیشتر وقتا مقصر خودم بودم) هی نازم میکشید که دیگه یه مدت محلی نمیداد الان اون شروع کرده من هی باید ناز بکشم اون قهر میکنه

امروز ۵ ساعتی ازش خبری نبود من بهش پیام دادم یهو واتسابم نیومد چون حافظه داخلیم پر بود اونم گفت دیر جواب میدی و رفت

(یعنی بهش برخورد دیگه) بعد من هی پیام دادم اومد حرف زدیم هی میرفت رو مخ دیگه گفتم برم 

اونم گفت خوشحالی برو قهر کرد.هر چی پیام دادم جواب نداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه آخر شب یا فردا پیام داد جوتب بدم یا نه؟

دیگه این روشی بود که خودت در پیش گرفتی اونم داره تلافی میکنه . توام به مدت بی محلی کن بعد که اشتی کردین دیگه این کارو نکنین بشینین صحبت کنین دو روز دیگه تو خونه خودتون اینکارو بکنین از هم قشنگ سرد میشینا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
من دیگه ترکش کردم فقط سنگین میشدم حالا نرم جلو؟

نه دیگه ولش کن 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706