2726

براش دعا کنین که خدا یک بچه صالح و سالم بهش بده میگه دعا غریب برای غریب زود اجابت میشه براش دعا کنین با یک صلوات تا خدا فردا دلش شاد کنه

مواظب باشیم ب بهانه👈ماخوبیم ودیگران بد آبروی کسی رونبریم فردای قیامت هم هست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوره کوثر براش خوندم الهی که مثبت شه و دلش شاد شه

واسه منم دعا کنید آی وی اف کردم روز ۱۰ هستم بیبی چکم منفیه😭😭

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728

انشاا... مثبته از الانم مباررکههه'اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

براشون صلوات فرستادم

آفرین به شما که انقدر دوست خوب و مهربونی هستید

اونوقت دوست من که ادعا می‌کرد از خواهرش منو بیشتر دوست داره، با وجود داشتن شوهر رفت با عشقم 😓😓

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون
دعا میکنم به حق جدم آی وی اف شون مثبت باشه یه نی نی خوشگل خدا بهشون بده 

میشه واسه منم دعا کنید روز ۱۰ انتقال جنینم بیبی چکم منفیه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
یه سوره کوثر براش خوندم الهی که مثبت شه و دلش شاد شه واسه منم دعا کنید آی وی اف کردم روز ۱۰ هستم بی ...

انشاا... مثبته عزیزم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
یه سوره کوثر براش خوندم الهی که مثبت شه و دلش شاد شه واسه منم دعا کنید آی وی اف کردم روز ۱۰ هستم بی ...

برات صلوات فرستادم.انشا ٕ الله با خبر آزمایش مثبت میای  مارو هم تو خوشحالیت شریک میکنی

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍
میشه واسه منم دعا کنید روز ۱۰ انتقال جنینم بیبی چکم منفیه

عزیز دلم دعا میکنم برات استرس نداشته نباش آرامش داشته باش  خیلی تاثیر داره به حق جدم خدا بهتون نی نی ناز بده ❤😍

عزیزم خوندم ان شالله باردار بشی و نینتو بغل بگیری. منم میخوام به زودی انتقال بدم . دارو بعد انتقال چی استفاده می کنید؟

با خدا باش پادشاهی کن😎
چرا ده روز دوست من فردا ۱۵روز میشه

منم آزمایشم واسه چهارشنبه هست

عزیزم خوندم ان شالله باردار بشی و نینتو بغل بگیری. منم میخوام به زودی انتقال بدم . دارو بعد انتقال چ ...

ممنونم عزیزم ان شاالله موفق باشی

آمپول پروژسترون اسید فولیک و استرادیول

2706