2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم میتونی با رژیم و ورزش 

رژیمت باید خوب باشه یعنی یه رژیمی باشه که نون و برنج و حذف کنی و گوشت و حبوبات بخوری من شوهر خالم این رژیم رو گرفته بود خیلی خوب بود

چون 25 کیلو خیلی زیاد وقتی میگیری خیلی ممکنه اتفاق بیفته مثلاً موهات بریزه و اینا ...

برا همین یه رژیمی بگیر که توش خودتم تقویت کنی و ویتامین هم بخور البته قبلش یه دکتر تغذیه برو که یوقت اتفاقی نیفته

ورزش هم خیلی سنگین نکن قبلش هم گرم کن

مثلاً نیم ساعت پیاده روی  نیم ساعت یوگا ،

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

𝔻𝕠 𝕟𝕠𝕥 𝕥𝕒𝕜𝕖 𝕝𝕚𝕗𝕖 𝕤𝕖𝕣𝕚𝕠𝕦𝕤𝕝𝕪, 𝕟𝕠 𝕠𝕟𝕖 𝕨𝕚𝕝𝕝 𝕔𝕠𝕞𝕖 𝕠𝕦𝕥 𝕠𝕗 𝕚𝕥 𝕒𝕝𝕚𝕧𝕖
فداتشم♡♡

نشی ک

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من از دکتر رژیم گرفتم.. دوماه 15 کیلو کم کردم، ولی اصوولی بودااا، همههههه چی داشت حتیییی پفک و چیپس

چ عالی دوست داشتی رژیمتو با من دراشاراک بزار

خدایا اندکی نظر کن تا حال دلم خوب شود🌊        
2714
 سوپ جو ترجیحا با جو دوسر 

ممنون عزیزم. من ۳هفته رفتم تو ی گروه لاغری کالری شماری میکنیم هفته اول۱کیلو کم کردم این دو هفته رو نیم کیلو اضاف میکنم دوباره کم میکنم واز دوباره اضاف میکنم دیگه امروز از گروه اومدم بیرون

ممنون عزیزم. من ۳هفته رفتم تو ی گروه لاغری کالری شماری میکنیم هفته اول۱کیلو کم کردم این دو هفته رو ن ...

خواهش عزیزم با رژیم سوپ میکس شده و بدون جویدنی در عرض سه روز سه تا چهار کیلو کم میکنید علاوه براون معدتون حسابی کوچیک میشه و پوستتون روش

اینجوریه که صبحانه یک لیوان شیرو عسل

و تاشب سوپ آزاد میکس شده مثل سوپ نوزاد

و تا شب هشت لیوان آب