2733
2734
عنوان

پخش کردن عکسام توی اینستاگرام

1174 بازدید | 37 پست

یکی چند ماه پیش توی اینستاگرام برام پیج زده بود و عکس و بیوگرافی پیج خودم رو گذاشته بود بعد هم تمام فامیل هام رو فالو کرده بود بنظر فامیل بود ک بعد بهش دایرکت دادم و تهدید کردمش که ازش شکایت میکنم و اون هم منو تهدید کرد و خیلی حرفای زشتی بهم زد و بعد هم پیج رو پاک کرد

چند روز پیش باز برام پیج زد با عکس هایی از بدن های لخت بقیه و عکسای شخصی خودم و شوهرم و شمارم رو هم گزاشته بود روزی ۳۰نفر مزاحم میشدن و چرت و پرت میگفتن ک بعد پیج رو دادم یکی پاکش کرد و میخواستم شکایت کنم گفتن اگر شکایت هم کنی نمیتونن پیداش کنن چون پیج اینستاگرام یکبار مصرفه و اینم خیلی حرفه ای بوده میشه و پلیس فتا هم خیلی دردسر داره یه راه حل بهم بگین خسته شدم دگ😭😔

آرمی بی تی اس 🤪     فن گرل    شاید مردن حالمو خوب کنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین راه شکایته

کی گفته نمیتونن پیداش کنن

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2731
2738

کی بوده چرا این کارو کرده عجب آدم ....

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 

اتفاقا پلیس فتا بی دردسره چند دقیقه ای فیهاخالدون طرف هم بهت میگن بعدشم عکسات پخش شده حتی اگ اون پاک کنه باز تو نت هست بهتره بری پلیس فتا تا کلا پاکشون کنه

Throw out butterflies

یعنی شما و همسرت هم همینجور وایسادی روزی چند نفر زنگ بزنن و یه ادم پیج بزنه به اسمت

شکایتم نکردید

نوبرید بخدا 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی❤
2706