2733
2734
عنوان

میشه یه لحظه بیایین واجبه

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 68 پست
نقاشی خطاطی داستان نویسی بافتنی قلاب بافی مجسمه سازی  و...  ببین چیزی هست علاقه داش ...

مجسمه سازی هم دوس دارم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

من چون خودم به دعا و قرآن اعتقاد دارم، به شما هم میگم. 

شمام اگر دوست داری انجام بده. 

هرروز دعا کن خدا مهر و محبتتون رو بیشتر و بیشتر کنه هم اینکه بهتون کمک کنه قلق همو یاد بگیرین و زندگیتون روز به روز بهتر بشه. 

بعد مثلا به همین نیت روزی یک صفحه قرآن بخون، یا هر کار دیگه که میتونی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوادش میخوان نشون بدن پسرشون و حتی نوه اش مال اونان و از اینجور بازی های بچه گانه...

شما هم این طرف کار خودتو انجام بده. 

بذار بیاد نوه اش رو ببینه، شمام سعی کن باشی و بچه رو تنها دستشون ندی. (البته مستقیم جبهه نگیر و مستقیم برخورد بد نکن، با یه ترفندهایی با احترام انجام بده) 

فقط تغییرات آروم آروم انجام میشن.  دلسرد نشو.  هم باید روی رفتارای خودت کار کنی، هم رو ش ...

عزیزم خدا خیرت بده حرفهات خیلی موثر هستن قربونت بشم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2738
خوشحالم که اینجوریه دوست عزیزم.  برات آرزوی صبر و آرامش هر چه بیشتر دارم. به امید خبرهای خوبی ...

💓💓💓💓