2733
2734
عنوان

چقدر من مامان بدیم خاکبرسرم خیلی خودخاهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 113 پست
واقعا منم که خودم مادر یه بچه ام مامانم بهم بگه نه تورو نمیبرم حسابی ازش ناراحت میشم چه برسه اون طفل ...

میدونی تو اوج ناراحتی مخم کار نکرد    اینقدر گیج بودمممممم تاحالا شوهرم بهم از گل اونطرف تر نگفته بود یهو بزنه تو گوشم جلوی همه؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط میخاستم فرار کنممممممم 

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 

استارتر یه فکر اساسی کن این بحران و عذاب ده روزه رو به بچت دادی دو هقته دیگه ام زایمان میکنی ضربه بدتری بهش میخوره از الان بفکرش باش

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره حق دادن ولی وقتی فرداش پدرشوهرم زنگ زد عذرخاهی کرد مخصوصا اینکه همون موقع هم مادرشوهرم زده بود ت ...

اوکی خوب کردی . پسرتم بزرگ شه یادش میره خودتو ناراحت نکن و سعی کن جبران کنی. اما شوهرت حساب کار اومد دستش من بعد دیگه می دونه با یه خانم محترم چجوری باید برخورد کنه 😉 کمتر از گل بهت نمیگه 😊

2728
اصن وقتی گفت به بابا میگم یه مامان دیگه واسم بیاره مردم    

بزگترین ترس بچه ها ندیدن مامانشون هست که شما تو سن ۴سالگی به دخترت چشوندی این حسو

البته نگران نباش تو هنوز مامانش هستی و به راحتی میتونی از دلش دربیاری

تو هم بارداری و شرایطت حساسه

سعی کن خیلی کشش ندی بحث رو فردا وسایل هات رو جمع کن با شوهرت برو خونه خودتون یه کادو هم واسه دخترت بخر

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
استارتر یه فکر اساسی کن این بحران و عذاب ده روزه رو به بچت دادی دو هقته دیگه ام زایمان میکنی ضربه بد ...

دقیقا شاید فکر کنن یادش میره ولی واقعا ضربه بدی به روحیه بچه وارد شده 

با زایمان و ورود ی بچه دیگه هم وارد بحران بدتری میشه

و نتیجه این رفتار رو در اینده میبینن

حالا ی سری میگن خوب کردی چون اصلا چیزی از احساسات و روحیه بچه ها نمیدونن و واسشون مهم نیست همینه که کلی ادم با روحیه خراب وجود داره ، همش از اسیب های دوران کودکیه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
بزگترین ترس بچه ها ندیدن مامانشون هست که شما تو سن ۴سالگی به دخترت چشوندی این حسو البته نگران نباش ...

من فکرشو نمیکردم اینقدر واسش گرون تموم بشه و وویس بفرسته دوست ندارم به بابایی میگم یه مامان دیگه بیاره   گفتم اون حالا نمیفهمه من نیستم

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
2738
خب پیش باباش بود نمیخاستم واسش وویس بفرستم یا با تلفن حرف بزنم.    

درسته کارت سنگ دلانه بود اما دمت گرم 

با این کارت دیگه شوهرت جرات نمیکنه بهت بگه بالا چشمت ابرو

آفرین

اصلا ناراحت نباش

بچه اس از دلش در میاری

اینارو گذاشتن دهنش احتمالا وگرنه بچه ۴ساله رو چه به این حرفا بعدشم اصلا خودتو سرزنش نکن بهترین کارو ...

من بچه رو نیاوردم که زودتر برگرده گفتم نهایتا 2 روز بشه از بس غر میزنه. ولی دیدم تاثیری نداشت هیچ بچه هم ناراحت شد  

2706