2737
2734

شوهر من تاحالا تو 7 سال زندگی مشترک بهم حتی نگفته بود خفه. 10 روز پیش توی جمع 20 نفره ی فامیلش زد توی گوشم(باردارم داشتم لباسامو توی اتاق عوض میکردم نفهیمدم بچه خاهرش که کلاس ششمه توی حیاطه اونم اومد یهو داد زد دایی دایی من دیدم زنداییو. من یهو گفتم به جهنم شوهرمم عصبانی شد جلوی برادرشو زنشو و هزاران ادم دیگه زد )..... مادرش همون موقع اومد زد تو گوشش گفت دست روی زن بلند میکنی؟ همون موقع زنگ زدم اسنپ اومدم خونه مامانم. بچه 4 سالمو نیاوردم اینقدر گریه کرد گفت مامان منم ببر گفتم نمیشه. روز بعدش پدرشوهرم تماس گرفت به پدرم و عذرخاهی کرد. شوهرم توی واتساپ چند بار عذرخاهی کرد ولی جوابشو ندادم. قراره فردا ساعت 6 عصر خاهر شوهرمو شوهرش ، برادرشوهرمو زنش و پدر مادرش و خودش بدون بچه ها بیان خونمون عذرخاهی کنن. خاهرشوهرم به خاطر بچش و شوهرم به خاطر حرکتش. دارم فکر میکنم چقدر زن بدیم که بچه 4 سالمو با خودم نیاوردم تو این 10 روز نزاشتم باهام حرف بزنه    حالا یه وویس داده واتساپ برام با گوشی خاهرشوهرم. مامان من دیگه دوست ندارم به بابایی میگم برام یه مامان دیگه بیاره   من فهمیدم تو منو دوست نداری من اصن باهات قهرم واسه همیشه    من خیلی زن خودخاه و بدیم 2 هفته دیگه مامان میشه   

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 

اه

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی بچه

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
2738
عزیزم نباید بچه رو قاطی دعوا میکردی.  کاش حداقل باهاش حرف میزدی😔

خب پیش باباش بود نمیخاستم واسش وویس بفرستم یا با تلفن حرف بزنم.   

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
2706