2733
2734

بچه ها یه ۱۳ تا سوال نوشتم شماهم اگه میتونیم کمک کنین که اگه سوالاییو جا انداختم بنویسم یا سوالامو ویرایش کنم آخه حس می کنم جواب سوالام رو به راحتی میشه از تو خودشون در اورد ... 

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 

مگه امتحانه😦😦

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

۱ گر خانومتون در جمع کار اشتباهی انجام داد شما چه برخوردی دارین ؟

۲ انتظاراتون از همسر آیندتون چیه ؟

تا چه حد به خوانوادتون وابستگی دارین و چقدر استقلال دارین و تا چه حد نظرات اونا رو مد نظر میگیرین ؟

۳ انتظاراتون از همسر آیندتون چیه ؟

از نظر شما پوشس خانومتون باید چجوری باشه و تا چه حد حساسین و با رنگ های شاد مشکل دارین در پوشس خانومتون یا نه ؟

۴ با فضای مجازی مشکل دارین یا نه ؟

۵ تحصیلات براتون محمه یا نه ؟

۶ با رفتن در فضاهایی مثل کافی شاپ و غیره مشکل دارین یا نه ؟ یا با آهنگ گوش دادن ... سینما اینا ...

۷ با شاغل بودن همسرتون مشکل دارین یا نه ؟

۸ آیا هدفی کاری در نظر دارین برای آینده و اون چیه ؟ ۹ اگه بخاین تفریح کنین تفریهاتتون چیه و چجوریه ؟

۱۰ رابطتون با دوستاتون تا چه حده ؟ مثلا اونقدر مهم هست که گاهی اوقات اونارو نسبت به خوانوادتون ترجیح بدین ؟

۱۱ رفتامد همسر آیندتون رو با دوستاش رو مشکل میبینید این رفتامد رو تا چه حد می دونین ؟

۱۲ رفتارتون با نامحرم چجوریه ؟ با نامحرم هایی مثل دختر خاله یا دختران نزدیک فامیل چطوریه ؟ 

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه پیرهنتون بپوشین دکمه ها از بالا به پایین میبندین یا از پایین ب بالا 🤔

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2738
چی نوشتی؟

تو پست سومیم هست بخونشون هرچی به ذهنم رسید توش جا دادم 😁😁

چندسالتونه؟

۱۹

2706