2726
آره میبینمش بازم همسایه مامانمینان سال پیش ازدواج کرد بعد چند وقت طلاق گرفت 

دلش پیش توعه اون نمیتونه باکسی ازدواج کنه زندگی کنه

اونم تورو میبینه ؟عکس العملی نداره 

تو کجا باهمسرت اشنا شدی عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلش پیش توعه اون نمیتونه باکسی ازدواج کنه زندگی کنه اونم تورو میبینه ؟عکس العملی نداره  تو ...

فرار میکنه ازم 

منم موهام بور و چشام سبزه زنش رو مجبور میکرده موهاش رو بور کنه و لنز سبز بزاره زنشم اول انجام میداده بعدا فهمید قضیه اینه دعوا راه انداخت و طلاق گرفت 

خیلی ناراحتم بخدا عذاب وجدان دارم الانم که باردارم میگم خدایا من چند ماه دیگه شکمم امد بالا منو نبینه این 😔

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2728
فرار میکنه ازم  منم موهام بور و چشام سبزه زنش رو مجبور میکرده موهاش رو بور کنه و لنز سبز بزاره ...

همسرت سنتی باهات ازدواج کرد ؟یاشناخت داشتی ازش ؟همسرت خبر داره از قضیه؟

ولی کاش زنش میشدی ادم دلش میسوزه بهش 

همسرت سنتی باهات ازدواج کرد ؟یاشناخت داشتی ازش ؟همسرت خبر داره از قضیه؟ ولی کاش زنش میشدی ادم دل ...

نه سنتی نبود عاشق هم بودیم 

زیاد نه فقط میدونه خواستگارم بوده 

هر چی بود گذشته جز ناراحتی برای من نداره هر روز براش دعا میکنم برای آرامش روحش 😔

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

یه پسر متولد 74 مهندس کشاورزی ردش کردم اومد با خودم حرف زد

17 سالگی

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 
2706