2737
2734
عنوان

دوستان از اساتید دانشگاه خبر دارید؟اطلاعی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 39 پست
من دانشجوی دکتری و حق التدریس هستم. هیچ وقت تو دانشکده فنی درس نخوندم و اونجا درس ندادم. نمی‌دونم د ...

حق التدریس ما را نصف کردن

من دوتا کارشناسی دارم الان دارم ارشد میگیرم همزمان راستش چون گفتن باید ارتقا بدید

ترم پیش هم حقوقی ندادن 

قیافه این روزای من

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حق التدریس ما را نصف کردن من دوتا کارشناسی دارم الان دارم ارشد میگیرم همزمان راستش چون گفتن باید ار ...

وای مگه حقوق حقالتدریس چقدره که نصفش هم کنن؟؟

از وقتی کرونا اومده محترمانه به ما حق التدریس ندادن.  

2728
برادرم استاده.اون تعریف میکنه میخواستم واسه دکترا بخونم منصرفم کرد

وضع دانشکده ها بدتر خیلی

۱۶ ساعت بیشتر کلاس نمیدن همون هم الان حقوقش نصف هر ۵ ماه حقوق شااااید بدن

قیافه این روزای من
وای مگه حقوق حقالتدریس چقدره که نصفش هم کنن؟؟ از وقتی کرونا اومده محترمانه به ما حق التدریس ندادن. ...

ساعتی ۱۰ بود شد ۵ البته ۱۰ درصد مالیات کم‌میشه 

استادای بالای ۵ سال سابقه ساعتی ۱۴ ک شده ۷

قیافه این روزای من
2738
وضع دانشکده ها بدتر خیلی ۱۶ ساعت بیشتر کلاس نمیدن همون هم الان حقوقش نصف هر ۵ ماه حقوق شااااید بدن

بله.رویکردشون هم عدم جذب رسمیه چرا نون خور اضافه جذب کنن با کلی حق التدریس با حقوق کم کارشونو راه می اندازن.ی زمانی استاد دانشگاهی نون آب داشت الان نه مگه رشته مهندسی باشه پروژه صنعتی بگیری که اونم باید خیلی شناس باشی

بله.رویکردشون هم عدم جذب رسمیه چرا نون خور اضافه جذب کنن با کلی حق التدریس با حقوق کم کارشونو راه می ...

بله چرا دیگه واحدی حقوق نمیدن؟من ترم اول واحدی حقوق میدادن بهتر بود بعد ساعتیش کردن

البته مثلا ۳ واحدی را ۲ واحد میزدن برای حق التدریس ها

قیافه این روزای من