2737
2734

من حق التدریسم در دانشگاه و مدرسه..خب میخوام بدونم شرایط هیات علمی شدن چی هست کسی میدونه من ارشد هستم باید دکترا بگیرم؟معدل مهم؟مقاله؟چی؟ از خود هیات علمی چند بار پرسیدم جواب ندادن درست

قیافه این روزای من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ارشد داشته باشی میتونی برای لیسانس درس بدی. و این که چند تا هیأت علمی باهات مصاحبه میکنن باید کاملا ...

خب باید حتما دکترا داشت؟

راستی یکی همکارام رشته اش طراحی دوخت اصلا امکان داره از این رشته هم هیات علمی بشن؟

قیافه این روزای من
خب باید حتما دکترا داشت؟ راستی یکی همکارام رشته اش طراحی دوخت اصلا امکان داره از این رشته هم هیات ع ...

گفتم، ارشد داشته باشی هم میتونی دانشگاه تدریس کنی اما فقط برای لیسانس ها.

دکترا داشته باشی میتونی برای ارشد و دکتری هم درس بدی.

بستگی به دنشگاهش داره که اون رشته رو داشته باشه یا نه

2738
دکترا که الان حتمی شده اصلا ارشد نمیگیرن برای علمی بعد هم سابقه ی کار و مقاله و رتبه ی علمی 

رشته خاص مد نظرشون؟

چطور هست

نیروی رسمی دانشگاه چطور؟

چرا از هر همکاری پرسیدم یا گفت حق التدریس یا گفت هیات علمی اصلا نگفتن رسمی

قیافه این روزای من

اره دكترا بگيري مقاله هم داشته باشي

دانشجو زرنگ باشي ممكنه از زمان دانشجويي دكتري بورسيه كنن واسه استادي

ولي استاد دانشگاه شدن اونم واسه دولتي خيلي سخت هست ديگه شانست چي باشه رشته كمبود نيرو باشه يا نه

از بابت بحث گزينش ميگم 

در مورد ازاد هم ك راحت تر هست منتهي اگه بچه درسخون دانشگاه دولتي بودي بيخيالش شو چون از درس نخوندن دانشجوها حرص ميخوري فقط جاي پيشرفتي هم نداره

حداقلش دکترا و کلی پارتی چون خیلی متقاضی زیاده.دولتی که از ذهنت بیرون کن.آزاد شهرستانها و غیر انتفاع ...

پارسال فقط دانشگاه بودم البته دانشکده هست مقطع فوق دیپلم و کارشناسی رشته های فنی 

امسال مدرسه هم هستم

قیافه این روزای من
گفتم، ارشد داشته باشی هم میتونی دانشگاه تدریس کنی اما فقط برای لیسانس ها. دکترا داشته باشی میتونی ب ...

بزرگوار چند ساله که با ارشد خیلی خیلی کم حق التدریس میگیرن و حق التدریس شده مختص دانشجویان دکترا.

البته شهرهای خیلی کوچیک شاید تک و توک حق التدریس ارشد هم بگیرن.

دانشگاه ازادها در آستانه ورشکستگی هستند.  اونها هم هیات علمی خیلی کم میگیرند.

بعد همکارم میگفت خود نیروهای دانشکده میان هیات علمی بقیه را حق التدریس درسته؟

ترم پیش ساعتی ۱۲ و ۱۴ بود این ترم درس ها تلفیق شده ساعتی ۱۰ میدن به استادان زیر ۵ سال سابقه ساعتی ۱۴ به بالای ۵ سال با ارشد 

قیافه این روزای من
2706