2726

بردارشوهرم اومده پیج کاری باز کرده شده نماینده فروش محصولات آرایشی بهداشتی تراست!!!! حالا تا میخوام یه ضد آفتابی کرمی چیزی بخرم سریع میگه بیا تراست بگیر مثلا من عادت کردم ضدآفتاب سینره بزنم اخه چجوری بزارمش کنار!!! واقعا شده معضل برام

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗

بگو نه 

مگه مجبوری؟! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من میخپاستم ریاضی کار کنم بعذ از چهارده سال ک از دیپلمم گذشته. واقعا نیاز ب معلم دارم بهم میگه بیا خ ...

چی گفتی بهش؟

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗

ماهم یه بنده خدایی داریم شلوار زنانه میفروشه و قیمتاشم خوبه.بعد من از یه حایی شلوار گرفتم نود(سال ۹۳)خواهر خانومش قیافه میگرفت واسه من که چرا ازاون نگرفتی آقا دلم خواست بتوچه

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706