2733
2734

سلام همه شما مثل خواهرای منین 

یه جواب بدین بهم 

من یه پسرم ۲۴ ساله. 

۱۸۲ قدمه و چهار شونه وزنمم۷۰ تایی هست. 

رنگ پوستمم گندمی رو به سفیده قیافمم بد نیست تو مایه های بازیگر ترکی ام سیبیل اینامم مثل یکی از اونائه 

دانشجوی پزشکی ام و می خوام تخصص پوست بگیرم 

البته کار آفرین نمونه در زمینه تولید مواد آرایشی و بهداشتی هم هستم .

سالی هم ۸۰۰ تومن در میارم البته فعلا 

اخلاق اینام هم خوبه. چشم پاکم.نماز و اینا هم می خونم.

مادرم دکتر روانشناسه پدرمم تو کار پسته هس و سالی ۵۰۰تا ۶۰۰ در میاره. شما اگر جای یه دختر ۲۱ تا ۲۲ ساله بودین جوابتون چی بود و به نظرتون چه ملاک هایی داشتم بهتره  .

لطفا جواب بدید. خیلی برام سواله و باعث شده با این همه مشغله کاری فراوان نی نی  سایت ثبت نام کنم.ممنون از همتون عزیزای دلم.

اینکه تو نی نی سایت عضو شدی باید کلا جواب رد بهت بده بدون دلیل

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

دوجنسه ای؟؟؟؟تاپیک قبلیت گفتی خواستگار داری که 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

این بنده خدا تو تاپیک قبلیش میخواسته از طرف دختره سوالو مطرح کنه و ببینه بقیه چی میگن، اگر میخواید کمک کنید بسم الله وگرنه ایرادای الکی نگیرید و نیاز نیست حتما یه نظر بدین 

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.