2737
2739
عنوان

ب عروسمون حسودیم شد😥😥

1506 بازدید | 102 پست

من سر ی موصوعی با مادرم قهر بودم

دیروز مادرم زنگ زد گف بیا عموت اومده میخواد ببینتت دیگ منم از خدا خواستم گفتم اخجون میرم  هم میکنم..

عروسمون اونجا بود  مادرم خیلی خیلی بهش احترام میزاره  منم همینجور بچها بخدا ب جون بچم اصلا دروق نمیگم واقعن بهش احترام میزاریم منم ک رفتم اونجا هی سربسرش میزاشتم میخندیدیم هی میگفتم مریم ماشینو وسط کوچه پارک کردو فلان.

وقت شام شد  من ی بچه یساله دارم ک هنوز راه هم نمیره رفتیم تو اشپزخونه شروع کردیم ب  اشپزی عروسمونم اومد بعد دیگ خواهر کوچکه اومد منم اومدم بچه رو گرفتم. مادرم وقتی ک شام کشیدیم همش از عروسمون تشکر میکرد حتی خواهر کوچیکیم یکی بمن نگف دستت درد نکنه

حالا اینا مهم نیست  بخدا اینقد باما بهش خوشمیگدره ک حسابی صورتش گل میندازه و انرژی میگیرت

دلم برای این گرفته ک چرا مادرشوار من اینجور نیست واقعن منی ک عروسمونو دوست دارم چرا خواهرشوهرم منو دوست نداره یا مادرشوهدم مگه نمیگن باهمون دست بدی باهمون دستم پس میگیری

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

خب مادرت احترام میزارع ک احترام دریافت کنع عزیز من خوشحال باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

درد منم هست همه رو احترام میکنم کسی احترامم نمیکنه

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

واااای چرا همه برعکس ما هستن😪😂

دیشب خونه مامان بزرگم بودیم.مامان بزرگم انقد با عمم خوب بود.ولی حسابی برای زنعمو هام مادرشوور بازی درآورد🙄🤪

من‌ قهرما‌ن‌ زندگیمو‌ توی‌ آینه‌ میبینم‌‌!🌿ϡ🙂
2706