2733
2734
گلم نمیتونه اگر میتونست که اینجا این همه نمگفتم احتمال داره یا نه  اخه من نیستم بیرونم نمیت ...

عزیزم ربطی ب بچه بودن نداره ک میدن.ولی کلا نصیحتش کن این کارا درست نیست

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی استرس داره بهش بگو دمنوش زعفرون بخوره و پیاده روی کنه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
بی بی به همه میدن  بی بی بزنه

خب حالا ابنجا که چجوری بره بیرون اخه تو خونه بودن تلفن باباش زنگ خورده رفته تو حیاط باباش اینام ۲،۳ ثانیه بیشتر طولش ندادن ۲،۳ ثانیه بهم خوردن و تماس داشتن

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
با پیش اب کسی باردار نمیشه عزیزم  ولی اگه استرس داره یه قرص ال دی بخور  بعد نخور که باز پر ...

ندارن گلم اگر داشتن مبگم که اینجا نبود با این استرس

خواهرم ماماس الان پیششم

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2738
خب حالا ابنجا که چجوری بره بیرون اخه تو خونه بودن تلفن باباش زنگ خورده رفته تو حیاط باباش اینام ۲،۳ ...

یعنی چی چجوری بره بیرون؟؟؟؟؟!

عزیزم احتمالا به خاطر استرس و تغییر هورمونی 

باید یه بی بی بزنه 

یا ال دی بخوره بعد نخوره پریود میشه 

یا دمنوش زعفرون غلیظ بخوره بعد پیاده روی 

چندین روز

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
گلم من دختر داداشم ۱۳۹۹/۹/۲۷ رابطه داشت ولی دخول نبود و منی نامزدش نیومده بود ولی فکر میکنه با پیشاب ...

این علائمی که میگی تو خود پریودی هم ممکنه اتفاق بیفته 

کمر درد و درد سینه قطعا از حاملگی نیست

اما تو دوره بدی رابطه داشته تقریبا اواسط سیکل بوده 

میگم تقریبا!

یعنی بطور متوسط سیکل ۲۸ روزه در نظر گرفتم

که سیکل هرکس متفاوته

ان شا الله که حامله نیست

یعنی من اینجوری فکر نمیکنم

اما رابطه پر ریسکی داشته که تو اون زمان رابطه داشته و هم چنین امکان حاملگی با پیشاب وجود داره

اما بدلیل عدم دخول و... مواردی ک ذکر کردی فکر نمیکنم باردار باشن

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
خیلی استرس داره بهش بگو دمنوش زعفرون بخوره و پیاده روی کنه

خب دیگه زعفران ندارن والا 

یه بسته پودر بود همونو دم داد 

گفتم بزار تو اب جوش سر گاز دم بیاد 

زعفران ریخته تو لیوان یه بسته پودرشو اب جوش کرده ریخته روش☹

میشه بپرسی گلم

چیو😬

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
با پیش اب کسی باردار نمیشه عزیزم  ولی اگه استرس داره یه قرص ال دی بخور  بعد نخور که باز پر ...

چرا امکان بارداری با پیشاب هم وجود داره

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
این علائمی که میگی تو خود پریودی هم ممکنه اتفاق بیفته  کمر درد و درد سینه قطعا از حاملگی نیست ...

عزیزم پریود شده همراه لخته اونم نه یکی دو تا لخته زیاد بوده

2706