2726

5تا از دوستام 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی سه تا میخورم همچنان تنبلی دارم

یکسال شایدم بیشتبه که میخورم

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728

من متفورمین و پیاده روی زیاد با اولین اقدام باردار شدم

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
تنبلی داشتی؟؟ چندتا متفورمین میخوردی و چقد پیاده روی؟

پیاده رویم هروز چهل دیقه ای ،روزی یدونه فکر کنم دقیق یادم نیس قضیه ۳ چهار سالپیشه

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
پیاده رویم هروز چهل دیقه ای ،روزی یدونه فکر کنم دقیق یادم نیس قضیه ۳ چهار سالپیشه

پریودات منظم بود 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
پریودات منظم بود 

ن اصلا دوماه یه بار تاخیر داشت

قرص رها کنید من اینقدر از این قرصا خوردم از درد شدید معده کارم بهدمورفین میکشید   دکتر گفت این قرصا همشون عوارضای بدی داره   داروهای گیاهی خیلی خوبهه 

یا رب مکن از لطف پریشان ما را / هر چند که هست جرم و عصیان ما راذات تو غنی بوده و ما محتاجیم / محتاج بغیر خود مگردان ما را . . .
ن اصلا دوماه یه بار تاخیر داشت

منم تنبلی دارم ی لوله هم دارم متفورمین میخورم پیاده روی هم میکنم هر روز ...انشالله منم زود باردار بشم ...البته سه ماه اقدامم

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
منم تنبلی دارم ی لوله هم دارم متفورمین میخورم پیاده روی هم میکنم هر روز ...انشالله منم زود باردار بش ...

میشی انشالله بعد از فکر باردارشدن بیا بیرون ینی بیخیال باش ،چون هرچی فکرمیکنی استرسش میفته ب جونت ،دکتر ب من گفته بود باردار نمیشی  من تازه عروس بودم میگفت اقدام کن همین الان ولی بعد دوسال با وضعیت تنبلیم اقدام  کردم،کلنم توفکر بچه نبودم گفتم نمیشه بابا حالا زوده فلانه بعد یدفه قرص میخوردم  ک پریودام منظم شه دیدیم حامله ام