2733
2734
عنوان

چطوری میشه از شر مزاحم خلاص شد؟

215 بازدید | 15 پست

چطوری میشه از شر مزاحم خلاص شد؟

خسته شدم از دستش

چقدر دنیا زود تمام میشه 🖤🤍 چقدر بالا و پایین داره این دنیا🤎🤍 گاهی دلت میخواد که زودتر تموم بشه و بری از این دنیا😔 من و این دنیایی فانی 😔 و مردمی که نمی دانند چه اتفاقاتی برایت رخ داده و بی دلیل تو را قضاوت می کنند🖤      خدایی که در این نزدیکی ست و کمک می‌کند مرا در همه جاها...

تا مزاحم کی باشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مزاحم تلفنی؟بلاک کن

آره. با تلفن های مختلف

چقدر دنیا زود تمام میشه 🖤🤍 چقدر بالا و پایین داره این دنیا🤎🤍 گاهی دلت میخواد که زودتر تموم بشه و بری از این دنیا😔 من و این دنیایی فانی 😔 و مردمی که نمی دانند چه اتفاقاتی برایت رخ داده و بی دلیل تو را قضاوت می کنند🖤      خدایی که در این نزدیکی ست و کمک می‌کند مرا در همه جاها...
آره. با تلفن های مختلف

با هر خطی پیام داد بلاکش کن خرجش دوتا کلیک کردنه دیگه

ولی اگه زیادی رو مخته میتونی با همون زنگا و پیاما ازش شکایت کنی یه احضاریه بره در خونش سکته میزنه

2738
حضوری یا تلفن؟

تلفنی

مزاحم تلفنی یا مزاحم حضوری(...)

تلفنی

زنگ بزن 110 شمارشو بده 

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم💜🌸 باکے از سرما ندارم ، سبز و سخت و محکمم^^💚                                           I  can🔥           

میتونی خطت رو عوض کنی . البته اینم بگم یموقع جسارت نشه ولی اگه واقعاً دلت بخواد که مزاحمت نشه راهشو پیدا میکنی و خطت رو عوض میکنی یا ازش شکایت میکنی تا دیگه بره و برنگرده . باید واقعاً بخوای عزیزجان

من مرد هستم بخدا بقرآن مرد هستم خانوم و دختری بنام حسن وجود نداره خانومها دقت کنید ببینید من مرد آقا پسر هستم آخرش نگید چرا نگفتی یا نخوندیم یا هزارتا چیزه دیگه اسم رو بخونید حسن حسن حسن اسم مرده جان عزیزاتون دقت کنید لطفاً .
2706