2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه راست میگه بره دختر خودش را صیغه کنه

واقعا خنده داره  شما میگید پسر همه جور استفاده ای ازدختر بکنه به هر نحوی اونم نا مشروع و هر وقت خواست ولش کنه بره با بعدی ولی حرف اسلام که میگه از اولش زمان مشخص کنید و به دختر هم مهریه تعلق میگیره و مشروعو حلاله  رو نمیپذیرید 

بھ‌نٰامِـ‌خداوندِ‌بۆدونَبود!(:🌿
دکتر مژگان کاهن: چیزی که خیلی مهم است این است که تجربه خودارضایی به فرد کمک می‌کند که در حقیقت بی ...

بالاخره خدایی که مارو افریده قطعاااااا از ما اگه تره به خودمون اگه قبول داشته باشید اگه نه هم که حرفی ندارم

من نگفتم برن صیغه شن  این ی راهشه ازدواج بهترینه اگه یکم اسون بگیرن

عزیزم حالااومدیم ازدواجم کرد اگه طرف تمایل نداشت وسردبودبایدچیکارکنیم مشکلی ک الان خیلیادارن..اونوقت قوزبالاقوز

شاید هنوز خواستگار درستی نداشته باشه از چاله بندازه خودشو توی جاه بخاطر فشار جنسی؟! ورزش چه ربطی به ...

خب جلوی خودشو بگیره تا مرتکب گناه نشه 

این همون استدلالیه که خانومای بی حجاب دارن پسر کور بشه  چشاشو ببنده تا به گناه نیوفته و ما هرطور میخوایم بپوشیم

اسی تاثیری نداره ولی انقد که میگن گناهه و فلان ممکنه عذاب وجدان بگیری و افسرده بشی و این که شاید تو رابطه با شوهر هم دیرتر ارضا بشی همین

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
عزیزم چن تا خانم داریم باهم افکار و تجاربمون رو در میون میذاریم رو لحن هم گارد نگیریم فدات شم سریع م ...

ی خانم اینجوری حرف میزنه میگه بره تو خیابون بده؟!؟ شما باهم حرف بزنید حرف هم‌ بهتر میفهمید

شما خودت حاضری دخترت قبل ازدواج برا تخلیه نیاز جنسیش بره صیغه ی این و اون شه؟ یا خودت اینجوری بودی؟ ...

قطعا وقتی دخترم نیاز جنسی پیدا کرد ازدواج میکنه  

نه خیر خودم اینجور نبودم من دارم بحث حلال و حرامو گناه رو میگم حرف من اینه چون حرف خدا برام مهمه حالا شما براتون مهم نیست پس حرفی نمیمونه یا علی

2706