2737
2734

شب عقد شب بله برون شب عروسی شب تولد سالگرد ازدواج شب خوشحالی و خنده رو لب تو احساس خوبی داری یک موجودی به اسم شوهر بیاید اوقات رو تلخ کنه فقط به خاطر اینکه استرس خودشو خالی کن  به خاطر اینکه عادت کرده روی شما استفراغ کنه عادت کرده روی نزدیکترین کسی زندگیش استفراغ کنه هر کدام از این شبهایی که گفتم هرکدام به یک نحو برای من تلخ و عذاب آور کرده اوقات تلخی هر کدوم از این شبا رو بخواهید براتون تعریف می کنم می خوام بگم آخرین شبی که خراب شده بود که مهمون داشتم حتی آبرو و جلوی مهمونا برد و مهمونام ناراحت کرد و بعد خودش ریلکس آروم شد دلم میخواد الان که پشیمونه و همیشه بعد از این کاراش پشیمون میشه الان میدونم پشیمونو مثل سگ پشیمون شده چطور باش رفتار کنم دیگه نمیخوام ببخشمش این همه بخشش انجام دادم هیچ فایده ای نداشت و اونم عادت کرده این رفتار غلط

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دل پری دارم می خوام هر کدوم از این شبا رو براتون تعریف کنم خواهش می کنم باهام همراه باشین و اینکه حتما نظرتون رو برام بگین که امشب باهاش چه برخوردی داشته باشم وقتی که الان پشیمان شده میفهمم که اشتباه کرده من دیگه نمیخوام مثل قبل برخورد داشته باشم

عادی باش بابا،شوهرای همه عیب و ایراد دارن،حوصله کن،هیچ زنی کامل از شوهرش راضی نیست

برعکس من از حوصله کردن این دیگه اینقدر خیره و خراب شده که من شب عروسیم اشکمو دراورد خیالش راحت شد شب تولد اشکمو درآورد و خیالش راحت شد

2738

وقتی مثلروز مهمیست یه روز مهمی هست که اتفاق مهمی میخواد برام بیفته یه کاری می کنه که من ناراحت شم وقتی میبینه من خوشحالم ریلکس دارم تند تند کار می کنم همه کار را انجام میدم اول که خودش هیچکاری نمیکنه میگه من خستم حال ندارم من نمیتونم من بلد نیستم هیچ کاری نمیکنه و فقط اعصابش خورده استرس داره اوقاتش تلخ و هیچ کاری نمیکنه بی‌مسئولیت با گفتن من نمیتونم از زیر بار مسئولیت در میر فقط اوقات تلخی میکنه ایراد میگیره استرس میده و به هر طریقی که شده یه دعوا را میندازه و بعداً مثل سگ وحشی پشیمون میشه