2726
عنوان

راهکاری واسه لاغری میخوام

177 بازدید | 23 پست

سلام خانما خوبید من 23 سالمه دوتا زایمان داشتم ولی بعد زایمانم افتادگی شکم خیلی زیادی دارم وهم چنین لاغر هم نشدم الان 73 کیلوام خیلی خود خوری میکنم اذیتم بخاطر اندامم دودفعه تحت نظر دکتر رژیم گرفتم ولی دوباره برگشتم به همین حالت راهکاری واسه لاغری وجمع شدن شکم دارید؟ 

بغیر از عمل اخه هزینه شو ندارم

هیچ کس نمیتواند به عقب برگرددوازنو شروع کند اما همه میتوانند ازهمین حالاشروع کنند بپایان تازه ای بسازند🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ورزش و رژیم تامام

روزی یک ساعت پیاده روی وورزش میکنم ولی رژیم نمیتونم بخاطر رژیم های قبلی ریزش موی خیلی شدید گرفتم تازه داره درمان میشه

هیچ کس نمیتواند به عقب برگرددوازنو شروع کند اما همه میتوانند ازهمین حالاشروع کنند بپایان تازه ای بسازند🌷
فرشته نجاتت شدم  بیا اون ناپیک ک لینکش رو‌گذاشتم  دو صفحه اول رو با دقت بخون

ممنونم عزیزم 

بهترین راه کار اول حذف نون نوشابه برنج قند شکر و کلا غذا چرب 

دو میوه و سبزیجات کلا بخور بدون نون بدون نمک بدون روغن خالی 

سوم تخم کتان قهوه ای اسیاب شده و آب لیمو خانگی با آب و سیر مثل قرص بندار دو تیکه کن نمونه گلوت  چای ترش و چای سبز هر کدام روزی سه وعده 

چارم تو خونه ورزش کن چوپانی  برو برقص بپر بپر طناب بزن بدون طناب اگه باشگاه نمیتونی بری 

پنجم از گوگل رژیم سیب هست درختی دانلود کن بگیر عالی عالی عالی بدون ورزش هم لاغر میکنه 

ششم اگه با این روشها که گفتم از اول تا اخر اجرا کنی اگه ماهی ۸ کیلو لاغر نشدی به من نفرین کن تمام 

اگه شیر نمیدی 

فقط کتو

تمام 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بهترین راه کار اول حذف نون نوشابه برنج قند شکر و کلا غذا چرب  دو میوه و سبزیجات کلا بخور بدون ...

ممنون 

بهترین راه کار اول حذف نون نوشابه برنج قند شکر و کلا غذا چرب  دو میوه و سبزیجات کلا بخور بدون ...

ماهی 8 کیلو 

مگه داریم؟؟

مگه میشه

همه ی کارایی که گفتی با هم انجام بدیم؟

من دعات می کنم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706