2726
عنوان

موخوره

213 بازدید | 21 پست

من دخترم موهاش تا شونشه بعد اون تاج سرش موخوره داره جلو سرشم دارع اگه بخام تاج سرشو کوتاه کنم بقیه موهاشم باید کوتاه کنم باید کل موهاشو ی ۴/۵سانتی بزنم اونوقت خیلی کوتا میشه دوس نداره موهاش اونقدر کوتاه بشه به نظر شما وایسیم تا موهاش بلند تررشه بعد کوتا کنیم موخورش میرع بالا ۳/۴سانت کوتا کنیم یا همین الان راهکاری دارید ک موخورش از بین بره جنس موهاش خشکه چیکاررکنه تا درمان شه هرکار میکنه درمان نمیشه لطفا ی روش خوب بگین ک کار کنه خاهش میکنم خیلی ناراحته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر اون چهار سانتو الان نزنی چند وقت دیگه باید هشت سانت بزنی.رک و  پوست کنده گفتم بهت که بدونی عزیزم.موخوره درمان نداره جز کوتاهی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728

ذوس داشته باشی یا نداشته باشی اولین راه درمان موخوره کوتاه کردنه بعدشم مراقبت

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
چجوری عکس آپلود کنمممممم😭😭😭😭 لینکم آبي نمیشههههه  کي بلده؟؟؟؟!

برو گوگل

بزن اپلو عکس

اونجا اپلود کن 

لینکو کپی کن اینجا پیست کن 

تامام تامام

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
چجوری عکس آپلود کنمممممم😭😭😭😭 لینکم آبي نمیشههههه  کي بلده؟؟؟؟!

عزیزم بزن گوگل اپلود عکس بعد انتخاب فایل بعد زیرش زده اپلود عکس بزن روش بعد صبر کن تا باز شه بعد گزینه ی اول بزن کپی تا سبز بشه

ببین گلم موخوره باید پیشگیری کرد نه درمان من این مشکل رو داشتم مجبور شدم کوتاه کنم شما هر 4پنج ماه ببر آرایشگاه نوک گیری کنن الان بهترین راه اینه کوتاه کنی بعدش نوک گیری و اینکه حسابی بهشون برس

2706