کمک کنین همش ظرف بشورین جارو بکشین؟

من مامانم همش اصرارمیکنه بیاین اینجا ماهم چون ماشین نداریم بچمم کوچیکه دو سه روزه میریم همش انتظار داره خونه رو مرتب کنم خودش دیسک و آرتروز داره وسواسم داره همش یجوری حرف میزنه میگ خواهرات بیان کمک کنن مگ اینک اونا ب دردم بخورن منم کلا۴۰ کیلوام بچه شیرمیدم ضعف میکنم 

خیلی مهربوننا همش برا بچم میوه و خوراکی و اسباب بازی میگیرن هرسری میریم پوشک بچمو عوض می‌کنه ولی این رفتارش خیلی روو عصابمو بهم میریزه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همیشه کارای مامانمو میکنم و همیشه هم مثل مادر شوهرا ایراد میگیره😐😐😐😐

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

دست خودش نیست مریضه تو دلش میگه بچه ی بزرگ دارم تو این شرایط کمکم باشه،به دل نگیر تا جایی که میتونی انجام بده 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
حالا خونه مادرشوهرم میرم میخام آب بخورمم واسم میاره میگه تو بشین استراحت کن 

واسه من برعکسه

باردارم

میرم خونه مامانم اینا بابام نمیزاره بلندشم از جام

اما خونه مادرشوهرم اینا تا میام بشینم جاریم و خواهرشوهرم اونقد گوهمو میخورن 

خواهرشوهرم که از حرص اتیش میگیره 

خدارو چه دیدی؟ شاید قصه برگشت
من همیشه کارای مامانمو میکنم و همیشه هم مثل مادر شوهرا ایراد میگیره😐😐😐😐

😂😂😂من میرم خودش جوش شروع میکنم داداشم میگه باز این اومد از همه جا ایراد بگیره 

مامانمم همش میگه بیا بشین عین اسب میدویی مریض میشی بچه از دست و پا میفتی من ی عمر کردم چیشد

خودش وسواس داشت مارو کاری کرد حالا که خوب شده کارگر میاره اما من و خواهرمو کرده عین جوونی خودش

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

من میرم خونه مادرم ،،،مادرم کمرش درد می کنه خونه رو مثل بهشت می کنم اونم فقط دعام می کنه وضع مالیشون هم خوب نیست واسه بچه هام حتی خوراکی بخرن ،،من خودم از جون مایع میزارم مادرمه دوسش دارم به خاطر نداری حتی جهیزیه ،،سیسمونی،،هم ندادن ولی واسم مهم نیست

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
2706