2737
2734
عنوان

خیانت همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 130 پست

من کسیو ک یکی دیگه رو بم ترجیح بده نمتونم بش فک کنم باز شما پخته تر از سن الان من هستید کمی درصت فکر کنید و همه اینا به مرد مورد نظر تون مربوط میشه شاید ک اون خانوم زیاد دلبری کردع و من و شمام بودیم دل میباختیم ...

بیاید ادماعه قشنگیـ باشیمـ :)                                   خدامو دوص دارم :)                                                  دور و نزدیک از دین:)                                               ی رفیقـ عع که گیر کردم و دصتمـ و گرفته:)                   دیه ی آدم چقدع:)                                                    صی ۱۰۰میلیون؟:)‌                                                    آخه کدوم رفیقمـ صی۱۰۰میلیـــون بهم قرض دادع :)    کهـ قد خدام بخوامش؟:)                                          کدومشون فحش دادمش...بد کردم بش...یادم رفته کهـ هصد و باز هوامو داشتع؟:)                                   نمیدونم کیهـ یا چه شکلیهـ ولی میدونم اونی که ی ذرع از عشقش رو در ما دمید و اینجوری عاشق شدیم خیلی قشنگـ ترع از این حــرفا:)                                         خلاصه کوچیکتیمـ اوص کریمـ :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خاک برسرت ،،،باید شوهرتو جرررر بدی

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
2738
اعتمادم از دست رفته همش فکر و خیال میکنم 

خودت اذیت میشی با این فکر و خیال ها...زندگی با مرد خیانتکار و خسیس و عصبی ادم و دیوووووونه میکنه خوب فکر کن برا اینده ت

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
مگه کوتاهی کردی  خیانت دلیل داره

نه والا میگه من تو رو زندگیمو دوست دارم و هیچ‌جوره حاضر نیستم از دستت بدم میگه بری خودمو میکشم و... پشیمونه حداقل اینجور نشون میده گریه میکرد 

نه والا میگه من تو رو زندگیمو دوست دارم و هیچ‌جوره حاضر نیستم از دستت بدم میگه بری خودمو میکشم و... ...

الکی میگه تو باور نکن

یادم بماند که من تنها نیستم. ما یک جمعیتیم که تنهاییم!
2706