2733
2734
مگه به مادرشوهرم کادو میدن ؟!    

الان دو ساله شوهرم فقط برا مامانش کادو میده منم ناراحت میشم چون ب مامان من کادو نمیده چون منم درامدی ندارم ولی منم با پس اندازم برا مامانم جبران کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب شوهر می‌خره در اصل. ولی با سلیقه ی ما، انگار یه کادو از طرف دونفر

میخریمم باز نمیپسندن

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

مادر شوهرمن خیییلی ایراد گیره امسال کادوش نمیدم

پارسال بهش ظرف سرامیکی دادم

از پارسال تاحالا میگه کوچیکه کفش بالاس دورش پایینه

ظرف فلانی بهتره شما ک میخواستید بخرید میگفتیدول بدم بزرگترش بخرید

شما بودید امسال چی میخریدید براش؟

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
2738
خب مسءولیت کادوی مادر شمام افتاده گردن شوهرت

نه عزیزم 

من خودم کار میکنم سالهاست ‌.همیشه هم خودم کادوی مادرمو خریدم

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
یعنی شوهرت نمیذاره واسه مادرت کادو بخری؟

نه منظورم این نبود

مردا که حوصله چرخیدن و انتخاب ندارن میندازن گردن ما دیگه .‌واسه ما که اینطوره.  

بعدم عزیزم بنده اصلا به پول شوهرم نیازی ندارم خودم شاغلم

2706