2737
2734
عنوان

چ خبرتونه ؟؟!؟!؟😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 141 پست
چیزایی ک شما گفتی هیچ ایرادی نداره ولی متاسفانه افرادی ک من میگم برا چیزای دیگه اینجان درسته؟

منظورتون رو متوجه نمیشم،چیزهای دیگه یعنی چی،مشکلات ج ن س ی رو اگه مبگی بعضی هاش مشخصه چه هدفی دارن ولی بعضی هاشون واقعا مشکل دارن وممکنه یا دکتر نتونن برن یا خب بشه کسی کمکشون کرد🤷‍♀️

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبختانه ۱۵ سالم نیس  این حرفارو به خودم بزنم؟😂عزیزم منم از هزار نوع تاپیک بدم میاد و بنظرم ...

ایشالله ازدواج کردی نیاز نباشه همسرت آزمایش بده

من فقط گفتم چون احساس مسئولیت کردم گفتم شاید سر یکی بخوره ب سنگ 

دلیل مخالفت شما رو نمیفهمم ناراحت میشی این تاپیکا نباشه؟

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
همین الان شوهرتون داره چیکار میکنه 😨خدایی چه فکری پشت این دست تامیکها هست کدوم مشکل را حل میکنه به ...

بيكارن مات

ميفهمى؟؟؟بيكاااااااااااااااار

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2728
منظورتون رو متوجه نمیشم،چیزهای دیگه یعنی چی،مشکلات ج ن س ی رو اگه مبگی بعضی هاش مشخصه چه هدفی دارن و ...

بله درسته 

متاسفانه الان این افراد شاید فعالیت نداشته باشن اما اطلاعاتشونو از اینجا تکمیل میکنن

همین الان شوهرتون داره چیکار میکنه 😨خدایی چه فکری پشت این دست تامیکها هست کدوم مشکل را حل میکنه به ...

من دقیقا ی هفتس ی مشکل جسمی دارم جرات نکردم از کسی بپرسم گفتم جوابمو نمیدن بعد پاک کردنش دردسره

شما وارد اون تاپیکا نشو خب منم دوست ندارم واقعا و نمیخونمشون ولی اختیار بقیه که با من نیست

من اختیار کسی و ازش نگرفتم گرفتم؟؟

من سور عمومی کردم

ایشالله ازدواج کردی نیاز نباشه همسرت آزمایش بده من فقط گفتم چون احساس مسئولیت کردم گفتم شاید سر ...

ن اصلا منظورمو بد گرفتی

میگم اگ خوشت نمیاد از کنارشون رد شو برو

مثلا نی نی یار چن بار گفته تاپیک حس ششم ممنوعه؟بازم تاپیک میزنن

منظور منم این بود با این تاپیکتون فقط خودتونو اذیت میکنید اونا ب چپشونم نیس😑👋🏻😂

و اینکه گفتی زیر ۱۸

اره من بچم ۱۷ سالمه هیچوقت نگفتم بزرگم بزرگم خو بچم این ی واقعیته

ولی هیچ بچه ای ب اندازه من سختی نکشیده اگرم کشیده باشه خیلی کمن خیلی

پس اونقدر کمبود ندارمو بی جنبه نیستم ک وارد تاپیکای بارداری و زایمان چمیدونم مادرشوهر خواهر شوهر بشم

روز خوش❤

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2738
يع مدت ديگع قشششششنگ همه چى دستت مياد    

نه یعنی منظورم اینه که امروز تازه اومدم وگرنه من بیشتر اوقات اینجام

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
ن اصلا منظورمو بد گرفتی میگم اگ خوشت نمیاد از کنارشون رد شو برو مثلا نی نی یار چن بار گفته تاپیک ح ...

از کنارشون خیلیا رد میشن

خلاصه ۶ نفر ک باید داد بزنن؟؟؟

اسی کسایی ک میان اینجا درد و دل حتما خیلی تنهان🖐

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
از کنارشون خیلیا رد میشن خلاصه ۶ نفر ک باید داد بزنن؟؟؟

باشه

❤یاز ببخش اگه ناراحتت کردم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
باشه ❤یاز ببخش اگه ناراحتت کردم

عزیزم اگه جنبه انتقاد کردن و شنیدن نداشتم این تاپیک و نمیزدم

ناراحتم نکردید امیدوارم منم نکرده باشم

درد دل و خاله زنک بازی متفاوته

نمیدونم بنظرم خیلی داری خودت قاطی میکنی

سایت به اندازه کافی محدودیت داره و ما مسئول تاپیک و فکر بقیه نیستیم

از تاپیک های مثبت استفاده کن

یا اگر نیست میتونی خودت فضاهای مثبت ایجاد کنی مثل کتاب خونی

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2706