2737
2739
عنوان

چ خبرتونه ؟؟!؟!؟😡

1388 بازدید | 141 پست

بابا قهوه ای  کردید سایت و

شده واقعا سایت نی نی ها

ب من چ ک با آقای دکتر کات کردی 😆

ب تو چ ک شوهرامون باهامون چطوری رفتار میکنن

ب ما چ جاریت بیو گذاشته بعضیا از دور امامزادن از نزدیک حرومزاده

خجالت بکشین بخدا حق دارن بگن خاله زنکین

نمیشه نفس کشید اینجا آنقدر اشباع شده از نفرت و حسادت و پز و عقده

همش دخترایی ک حتی به سن قانونی نرسیدن  فلانی جذابه فلانی خوشگله فلانی کراشمه.  همشونم معلوم نیس زنن یا مرد حالت تهوع خالصن

اینه ی دختر ایرانی؟؟؟

با چ جراتی میندازید گردن مملکت بی کاری خانوم هارو؟؟ از وقتی کرونا اومده همه محصل ها اومدن نابود کردن همه چیزو 😓

این سایت همین چند ماه پیش بهترین سایت برا مراجعه خانم های مقیم خارج از کشور و باردار بود

الان دخترهای زیر ۱۸ سال آویزون

متاسفانه واقعا وقتی نمیتونیم فرزندانمونو کنترل کنیم چرا غصه ی ناباوری میخوریم؟؟؟؟

یکم برای خودتون ارزش باشید شما رو ب اعتقاداتتون

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  

والا همونو بگو 

من چیکار کنم شوهرت سرده 

والا به ما چه رفتی شورت قرمز خریدی 

به ماااااااااچه مادر شوهرت عفریتس 

به ماااااا چه تو با خواهر شوهر نمیسازی

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام 

خوبی یه مدت نبودی 

خوش اومدی.

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

والا منکه تازه همین الان اومدم از هیچی خبر ندارم🤧

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

باربکلا

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

اوکی

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2738

اینو یادت رف اضافه کنی عزیزم

به ما چه که چه تاپیکایی زده میشه😂❤

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
والا همونو بگو  من چیکار کنم شوهرت سرده  والا به ما چه رفتی شورت قرمز خریدی  به ما ...

آدم ی درد و مرضی داشته باشه حاضره بمیره اینجا نپرسه

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  

اجاااازه بده طلا بگيرم انگشتاتو

خعلى دلم ميخواد يكيو تگ كنم😈

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
آدم ی درد و مرضی داشته باشه حاضره بمیره اینجا نپرسه

اره بخدا حتمن واسه آدم یه سوژه میسازن

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
2706