2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یماهه انجام دادم دکتر رفتم گف اصلا نیاز نداری برو درش بیار امیدوارم برم درش بیاره برام😭😭

ای بابا ایشالا ک همچی درست میشه نگران نباش❤

منم دو تا دندون جلوم یکیش جلوتر از اون فک کنم یا باس لمینت کنم یا کامپوزیت ب امید خدا

2728
ای بابا ایشالا ک همچی درست میشه نگران نباش❤ منم دو تا دندون جلوم یکیش جلوتر از اون فک کنم یا باس لم ...

من اصلا دندونم جلو عقب نیس

اصلااااا

فقط دندون پیشو نیشم جابجا درومدن...یعنی الان نیش اوله بعد پیشه😤

که ا پیشه شکست کشیدمش دکتر گف اونو ایمپلنت بشکل نیش درار

دندون نیشه که جلوه تراش بخوره وشکل پیش بشه و خط لبخندت کامپوزیت کن دیگ نخاد ارتو بشه

دارم راجب این قضیه تحقیق میکنم

وای من ارتودنسی کردم تمام دندونام خراب شده بود حیف

یعنی بده انجام دادانش؟؟

منم دکتر گفته باید ارتو کنم

خودم دلم لمینت یا کامپوزیت میخواد

گفت رو دندونات چون کجه نمیشه انجام داد

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
2738
یعنی بده انجام دادانش؟؟ منم دکتر گفته باید ارتو کنم خودم دلم لمینت یا کامپوزیت میخواد گفت رو دندو ...

وضعیت من ی جور دیگ بودتمام دندونام نبود...و اینک اخر بار ب هیچ وجهی پلاک سیمی بزار ن ازاین پلاسیکیا ازین ثابتا

وضعیت من ی جور دیگ بودتمام دندونام نبود...و اینک اخر بار ب هیچ وجهی پلاک سیمی بزار ن ازاین پلاسیکیا ...

مرسی از توضیحت💐

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5771659/اگ-دندونتون-اینجوری-بود-چیکار-میکردیدلطفاااااا ا ...

عزیزم 

شما باید میرفتی پیش ارتودنسیت

بقیه دندون پزشک های عمومی فقط به نفع خودشون صحبت میکنن

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم