2733
2734

من قبلا يكيو خيلى دوس داشتم

فكر ميكردم ديگه كلا فراموشش كردم

تا اينكه ديشب خوابشو ديدم

اخه خواب هامم هم انقدر واقعيه كه حس ميكنم طرف واقعا كنارمه🤧🤧😓صبحش كه بيدار ميشم دهنم سرويس ميشه از دلتنگى😂😂😑😑

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم از وقتی ازدواج کردم یا هرشب یا یک خط در میون خواب عشقمو دیدم. پریشب هم دیدم باز. عادت کردم.

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
پسره ى پفيوز🤧تو خواب من چيكار داشتى اخههه😩😩😩

منم بعی روزا خوابش رو میبینم بعد صبح که پا میشم میرم عکسش رو نگاه میکنم دلم براش تنگ میشه ولی بعد یاد کاراش میافتم میگم لیاقت منو نداشت همون بهتر که شوتش کردم بره 😅

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسیدم🌎💫️
2738

من اصلا خواب هام یادم نمیمونه شما چطوری فراموش نمیکنین ؟ 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
خدا نکشتت با خوابای چهار بعدیت😂😂 خوابای من مثه کارتون هاست یک چرت و پرت هایی می بینم که نگو

😂😂😂😂😂😂

شانس من انقدر طبيعيه خوابام

وقتى بيدار ميشم بوى ادكلن طرف هنوز تو دماغمه😂😂😣😣

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
منم بعی روزا خوابش رو میبینم بعد صبح که پا میشم میرم عکسش رو نگاه میکنم دلم براش تنگ میشه ولی بعد یا ...

من خيلى خيلى خيلى خيلى دوسش داشتم😭خوابشو ميبينم ديوونه ميشم

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

تنها راهش اینه که اونی که گفتم رو یاد بگیری اینطوری میتونی تو خواب کنترول پیدا کنی و خواب برات مثل یه فیلم از قبل نوشته شده پخش نمیشه بلکه تو اونو کنترول میکنی پس تا تو خواب اون پسره اومد چون تو خواب رو کنترول میکنی خودت رو ازش دور میکنی به همین راحتی 

درخواست دوستی از هر جنسیتی   (ممنوع)
2706