1874
2047

الماس گرام نصب کن بدو فیل میارع/

خلبان ها یه کدی دارن به اسم کد [۷۶۰۰] ماله وقتیه که دیگه نمیشه چیزی گفت معنیش اینه: برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم اما تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن...وقتی بغض داری و نمیتوتی حرف بزنی به خدا بگو خدایا کد [۷۶۰۰] یعنی بغضم نمیزاره حرف بزنم و دارم تو این حجم غم عمیقا غرق میشم❕ اما تو حواست بهم باشه...🤍🐚
2032
بازار و فروشگاه بالا نمیاد که نصب کنم  از گوگل هم نمیشه

از گوگل پلی نمیتونی؟/

خب نیترو پلاس نصب کن بزنی گوگل میاره سرچ کن نیترو پلاس با لینک مستقیم/

خلبان ها یه کدی دارن به اسم کد [۷۶۰۰] ماله وقتیه که دیگه نمیشه چیزی گفت معنیش اینه: برج مراقبت من نمیتونم حرف بزنم اما تو حواست بهم باشه و راهنماییم کن...وقتی بغض داری و نمیتوتی حرف بزنی به خدا بگو خدایا کد [۷۶۰۰] یعنی بغضم نمیزاره حرف بزنم و دارم تو این حجم غم عمیقا غرق میشم❕ اما تو حواست بهم باشه...🤍🐚
از گوگل پلی نمیتونی؟/ خب نیترو پلاس نصب کن بزنی گوگل میاره سرچ کن نیترو پلاس با لینک مستقیم/

بدون فلتر هست

خدا یا شکرت من رو یه رنگین کمانی آفریدی 💕💞🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈❤❤❤❤👑
بدون فلتر هست

اره/