2703
2553
عنوان

تاحالاخیانت رو بخشیدید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2097 بازدید | 94 پست
درچه حد بوده خیانتش؟؟؟ شاید از ته دل نبخشیده باشه

درحد حرف زدن چندماه وبیرون رفتن.بنظرم هیچ مردی نمیتونه وانمود به بخشیدن کنه به هرحال هرچقد وانمود کنه یه جاهایی به روی زن میاره.اینی که من میگم خییییلی تغییر کرده نمیدوتم شاید حس کرده زنش از کمبود چیزی این کارو کرده وانقد زنشو دوست داشته که بخشیدتش و  سعی کرده براش از این به بعد ایده آل باشه 

درحد حرف زدن چندماه وبیرون رفتن.بنظرم هیچ مردی نمیتونه وانمود به بخشیدن کنه به هرحال هرچقد وانمود کن ...

اها یعنی زنه خیانت کرده؟

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام

خیانت رو میشه بخشید اگه واقعا طرف پشیمون باشه

قاطع و محکم میگم اگه پشیمونه و قول میده جبران کنه یه فرصت بهش بده و براحتی طلاق نگیر

اما یه چیزی واسه ضمانت بردار که اگه باز خطا کرد دستت خالی نباشه

واقعا یک بار اگه باشه و طرف هم پشیمون باشه میشه بخشید ، باز بستگی به روحیات خودت داره که بعد بتونی بهش اعتماد کنی یا نه .

ببین شوهر من تلاشی نکرد اعتمادمو جلب کنه ، عذرخواهی هم نکرد ، خب من خیلی اذیت شدم ولی خب وقتی حس کردم دیگه چیزی نیست یکم آروم شدم .

من شوهرم از خیانت بدتر باهام کرد اصلا نمیتونم بگم چه کار کرد ...

سلام خیانت رو میشه بخشید اگه واقعا طرف پشیمون باشه قاطع و محکم میگم اگه پشیمونه و قول میده جبران ک ...

چندین بار خیانت کرده

هر دفعه هم میگه پشیمونه و تکرار نمیکنه

ولی باز تکرار میکنه و میگه تقصیر خودتی😕

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
چندین بار خیانت کرده هر دفعه هم میگه پشیمونه و تکرار نمیکنه ولی باز تکرار میکنه و میگه تقصیر خودتی ...

خب مثلا یعنی چی تقصیر خودته ؟

ببین هیچ مرد یا زنی حق نداره خیانت کنه بهیچ وجه

نمیدونم چند وقته ازدواج کردی و از اولین خیانتش چقد میگذره و چه جوری تا الان دوام آوردی

وقتی بحث چند باره یه مقدار سخته که ادم بگه برو یا بمون ...

برای هر انسانی ممکنه تغییر سخت باشه ، اما اگه دلیلش درسته سعی کن اون دلیلو رفع کنی ‌و حتما ضمانت بردار ... حتما مشاور خوب پیدا کن برو ، یه زمانی طلاق بگیر که مطمئن باشی بعدش پشیمون نمیشی هیچوقت . ولی از این ور هم آسون نگیر بهش زیاد .

2714

زیاد زیاد زیاد ولی دیگه زندکی نمیکنم اصلاااااا فقط توحال خودمممممم عین یه پیرزن هفتاد ساله انگار پیشم نیست فقط به خاطر بچهام موندم مردشورشممم بردن اسکول زن بازوووو

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
چندین بار خیانت کرده هر دفعه هم میگه پشیمونه و تکرار نمیکنه ولی باز تکرار میکنه و میگه تقصیر خودتی ...

چی ازت میخواد که میگه تقصیر تو

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
راست میگی کسی که جرعتش رو پیدا کنه دیگه براش عادی میشه و دوباره تکرار میکنه

برا خودم ثابت شد،فهمیدم خیانته ولی انکار کرد پیچوند عاشقش بودم ولی کلا دیگه از چشمم افتاده زندگانی نیست زنده مانی هست

2706