2737
2734

و میره با دختری که روابط ازاد داره شبا تا دیروقت باهاش یا میره مسافرت یا شب میمونه پیشش ،خب پس ماهایی که خط قرمز داریم هم خودمون هم خونوادمون همیشه باید تنها بمونیم؟ کدوم پسره ک از خوش گذرونی بدش بیاد؟ معلومه اون دختری انتخاب میکنه که همه جوره باهاشه 😞همه میگن نه اونا رو هم فقط برا خوش گذرونی میخوان اما من دیدم حتی باهمونا ازدواج میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با نهایت احترام دوست گرامی...اقایون هیچ عشقی به اون مدل دخترا ندارن و فقط باب تفریح هستن....یادتون باشه کسی که دنبال 1 رابطه پایدار باشه هرگز چنین ادمی رو نمیپسنده ...اینو بعنوان یک اقا گفتم بهتون

2738

وقتي اهل دوستي نيستين مادرتون بايد دست بكار شن با خانوم جلسه ايها موردخاي كه ازدواج سنتي ميخوان بهتون معرفي كنن البته پسرهايي هم هستن كه روابط ازاد تو دوستي نميپستدن بايد از اول بپرسي تا وقتا با اونا الكي هدر نره 

وقتي اهل دوستي نيستين مادرتون بايد دست بكار شن با خانوم جلسه ايها موردخاي كه ازدواج سنتي ميخوان بهتو ...

من نمیخوام بدون شناخت با کسی باشم مگه صد سال قبله ضمنا خب دخترا الان دو دستن ی سریا که خودشونم دنبال رابطه جنسین ی سریا ک خط قرمزشونه 

نظرتون اشتباهه 

بله اصلا درست نيست كلي گويي كسي كه تو خانوادش ازادن و خيلي مسايل براشون خط قرمز نيست هم با هم سطح خودشون ازدواج ميكنن هر خانواده اي نظرات خودشو داره 

نظرتون اشتباهه 

نظر شما هم محترمه...من 35 سالمه دوست گرامی و به اندازه کافی به قول گفتنی دنیا دیده هستم...مطمین باشین مطمین باشین اگر هم تو اینگونه روابط ازدواجی شکل بگیره موفق نیست...من موافق ازدواج سنتی نیستم به هیچ وجه...ادمها باید گفتگو کنن ...بیرون برن تا باهم به تفاهم برسن و عیار همو بفهمن...ولی اینکه دختری چند روز بیاد با ادم مسافرت این فقط باب تفریحه بنظرم فکر نمیکنم هیچ پسر عاقلی تن به ازدواج بده با چنین دختری حتی پسرهای مدرن

2706