2737
2734
عنوان

کاشکی شوهرم با ذوق بود حرف میزد 😞

154 بازدید | 12 پست

سلام چرا شوهرم ذوق نداره بعضی وقتا پشیمون میشم که باهاش حرف میزنم بخدا مرد خوبیه اما خیلی اهل ذوق و هیجان نیست احساسی نیست بارها بهش گفتم با دیوار حرف بزنم بهتر ازینه با تو صحبت کنم فقط می‌خنده عین خیالش نیست من برونگرام خانوادم اینجوری هستن خیلی با ذوق همه چی رو تعریف میکنیم صمیمی هستیم ولی شوهرم زیاد اینجوری نیست اوایل بهتر بود نمی‌دونم چرا اینجوری شد منم میگم اشکال نداره ولش کن باید سعی کنم تو دار باشم دیگه یه کلامم نگم😒 شوهر شما چطوره؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

خب درونگراس دیگه دست خودش نیس

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بخدا اشتباه میکنی من دوست دارم مرد شیطون باشه 

اتفاقا دوس داشتم شیطون باشه ولی الان دارم پیر میشم از شیطنت هاش، البته اینم بگم شیطنت داریم تا شیطنت و نمیدونم منظورت از شیطونی چیه عزیزم، مثلا شیطنت جناب همسر همراه با بیشعوری و پرروییه و مدام تیکه میندازه به دخترا با هرکی دید خوش و بش میکنه زنا و دخترا هم که از دم گرگ تشریف دارن چندبار به وضوح دیدم میخواستن نخ بدن بهش :/ و بعد از کلی جر و بحث که این عادتتو ترک کن اینا. چون ذاتا شیطونه ترک که نکرده فقط جلو من خودشو خشک و جدی نشون میده متاسفانه باعث شدم دورو بشه

اتفاقا دوس داشتم شیطون باشه ولی الان دارم پیر میشم از شیطنت هاش، البته اینم بگم شیطنت داریم تا شیطنت ...

نه منظورم این نیست برا زنش شیطون باشه اینه که شما میگین ببخشید خیلی بی حیایی و پوروییه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
نه منظورم این نیست برا زنش شیطون باشه اینه که شما میگین ببخشید خیلی بی حیایی و پوروییه

آره خوبه از شیطونیش راضی ام ولی اوهوم حق باشماس ولی اینم خیلی کم پیش میاد برا زنش شیطون باشه و برا بقیه جدی 

بخدا اشتباه میکنی من دوست دارم مرد شیطون باشه 

مرد درون گرا اصلا عوض نمیشه  و ازدواج خانم برونگرای  شاد با همچین مردی عذاب اوره  اما 

ازدواج مرد برونگرا  با زن درون گرا قابل تحمل تره

شما نمیتونی تغییرش بدی و اگر میخوای ادامه بدی باید مشاور بری و یاد بگیری چطور جایگزین مثبت تو زندگیت پیدا کنی