2737
2734
عنوان

فاز بعضی خانواده ها واقعا چیه

722 بازدید | 66 پست

دنبال کودک همسری هستن.تاپیک زده زن داداشم ۱۶ سالشه خونش خیلی کثیفه خب از یه دختر بچه ۱۶ ساله چ توقعی میشه داشت اون باید الان سره درس و مشقش باشه.یا اون خانواده دختر چرا اخه اینکارو میکنن خانم جان ,آقا جان حوصله نداری بجتو نون بدی حوصله نداری مسئولیتشو قبول کنی چرا تو سن پایین بدبختش میکنی خب نزاااا آقا نزا .طرف میگه میترسم تو اشتباه بیافته خب تو خوب تربیتش کن تو اشتباه نمیافته چرا فقط راه  اخر شوهر دادنش میدونی فکر میکنن سن پایین شوهرشون بدن به گناه نمیافتن یا تو زندگیشون موفق میشن خیر اون دختر یا پسر تازه سن بلوغو بگذرونن ۲۰ ساله بشن تازه هوشیار میشن چ اشتباهی کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر من ۲سالونیمشه ب خدای احد و واحد بخاطره اینکه بهترینارو براش فراهم کنم برای اینکه بتونم بعد ۱۸ سالگی بفرستمش کانادا واسه ادامه تحصیل قید بجه دومو زدم که امکاناتش کم.نشه 

بعد اگ همین16ساله دخترخودشون باشه میگن خب بچست یاد میگیره 

بابا بخدا تمام این بی انصافی ها جواب داره

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

اره واقعا حرفتون درسته

خونواده پسره مقصره ک رفتن خاستگاری دختر ۱۶ ساله

ولی خونواده دخترررره مقصر صددرصد هستن

لااقل خونه داری یادش میدادن

همم ب اسی بدبخت توپیدن

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘
بعد اگ همین16ساله دخترخودشون باشه میگن خب بچست یاد میگیره  بابا بخدا تمام این بی انصافی ها جوا ...

طرف ۲۵ سالگی شوهر کرده بعد دوسال غبطه میخوره من زود شوهر کردم اون وقت از,یه بچه ۱۶ ساله چ توقعی میشه داشت خب بعد ها به گناه بیافته حقم داره بخدا

2738

عقل ندارن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

تو دوره زمونه الان دختر۱۶ ساله دیگه ب لطف اینترنت و گوشی و فضای مجازی دیگه بچه نیس الان بچه ۷.۸ ساله ازهمه چی سردرمیاره .قدیما ک چشم وگوش دخترابسته بود ۹سالشون یه خونه داری رومیچرخوندن .اونا بچه بودن نه دخترهای الان

همیشه هم تقصیر خانواده ها نیست الان دختر خاله من از ۱۳ سالگی با یه پسری دوست شد با زور و دعوا هم خان ...

خب اون الان داغه واقعا بازم بچس نمیفهمه عشق لباس عروس پوشیدن داره باور کن اون سن بلوعش بگذره تازه عقل دار میشه میفهمه اشتباه کرده

تو دوره زمونه الان دختر۱۶ ساله دیگه ب لطف اینترنت و گوشی و فضای مجازی دیگه بچه نیس الان بچه ۷.۸ ساله ...

بله الانیا خیلی چیزا سر درمیارن ولی یه زندگیو نمیتونن اداره کنن قدیم دوره اش و نسلشون با اللنیا فرق داره قدیم جامعه کوچیکتر بود اکثرا سن.پایین ازدواج میکردن همه یه جور بودن ولی الانیا کلی زمین تا آسنون فرق دارن یه دختر ۱۶ ساله درسته در مورد همه چی اطلاع دارع ولی نمیتونه یه زندگیو اداره کنه 

بهتره تو سبک زندگی دیگران دخالت نکنیم 

ولی مهمتر از ایراد گرفتن اینه ک به دختر و پسرامون اموزش زندگی بدیم مثلا من ادم میشناسم دخترش علاوه بر کار خونه کارای بیرونم بلده ولی یکی دیگه فقط میگه دخترم باید دستش تو جیبش باشه خوب کی باید واسش غذا بپزه کی باید زندگیشو جمع کنه 

از اونورم واس پسر همینه فقط یادش میدن مادر مادر مادر ینی نمگن دختر مردم میاد تو زندگیت چقدر ارزو داره چقدر رویاهای صورتی داره یا خیلی پسرامون دیگه کارای فنی بلد نیستن و تو خونه جز خوردن خوابیدن کاری نمیکنن

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2706