2410
2553

وقتی شوهرتون برای خانوادش زیادیییی خرج میکنه چه واکنشی نشون میدید؟چی باید گفت؟چیکار باید کرد؟تورو خدا راهنماییم کنید😭

ما عقدیم.بعد خواهر شوهرم تازه عقد کرده،شوهرم رفته با شوهره خواهر شوهرم شریکی یه خونه خریدن 250میلیون شوهرم داده و 120میلیونم اون داده.بعد قراره اینا برن توش زندگی کنن.وضع پسره خوب نیست میدونم حالا حالاها خونه دست ایناست و نمیفروشن.

البته خودمونم خونه داریم اما این خونه ای ک برای خواهرشوهرم گرفته خییییلی بهتر از خونه ماست.

بعد میگه میخوام پنج میلیون بدم خونه رو کاغذ دیواریه شیک کنم برای خواهرم.

(پدرم داره،وضعشونم خوبه.اما این همش برای خواهرو مادرش خرج میکنه)

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همسرم کارش با پدرشه ازچیزی خبر ندارم خرج خونه پدرشم وحشتناکه الانم که مغازه نمیاد عمل کرده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

چقد خوب خدام هواشا داره😍🙃😉

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2714
2706