2733
2734

من عقدم پنج ماهه.. عقد ما مثل بقیه نرمال نبود، خب ما تو کرونا عقد کردیم مراسم نگرفتیم فقط رفتیم محضر عقد کردیم و تمام.. هیچکس رو هم نگفتیم بیاد فقط پدر مادرمون بودن، خلاصه یک هفته بعدش پدرشوهرم کرونا گرفت تا یک ماه درگیر اونا بودیم بعدش ما تصادف کردیم... کلی مسائل پیش اومد که منو پاگشا نکردن یا بخاطر کرونا بود یا بخاطر تصادف من و حال بدم

الان مادرشوهرم زنگ زده میگه حالا که وضعیت خوب شده شهر ما هم وضعیت کرونا سفید شده میخوام پاگشات کنم برا هفته بعد...

بچه ها مشکل من اینه که از نظر مالی از اونا پایین ترم این مهم نیست آخه جاریمم میاد و بیاد ببینه خونه ی مارو.. من تحقیر میشم.. خونمون خیلی زیادی ساده س.. مامانمم فوا کرده کسی رو نداریم برا پاگشا بگیم فقط آبجی بزرگم هست.. و باید روز پاگشا منو آبجیم از اونا پذیرایی کنیم.. ما خیلی وسیله نداریم من خیلی خجالت میکشم جاریم بیاد خونمونو ببینه.. توروخدا کمکم کنید یه کاری کنم کنسلش کنم... با شوهرم حرف زدم گفتم دیگه پنج ماه گذشته بیخیال تازه باید خرج لباس و آرایشگاه هم بدی تو هم که الان نداری پس بیخیال پاگشا بشین.. میگه نه یه کاریش میکنم 

من مشکلم جاریمه که میاد وضعیت داغون مارو میبینه... چیکارکنم توروخدا کمکم کنید دارم از غصه میمیرم.. شوهرم نمیخاد کنسل کنه چون میگه مامانم مسخره ی ما نیست که اون برنامه چیده 😔😔 خب من چی کار کنم

هر کی خط همراه اول داره بیاد

این تاپیکو مال دوسال پیش رفتم توش ۵ گیگ اینترنت رایگان گرفتم خیلیا تو این تامیک نت گرفتن خودتون بیاین ببینین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2483646/اینترنت-رایگان-همراه-اول

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنظرم  زیادی  حساسی   همین

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

مگه بله برونت نیمد؟؟؟؟خب ببینه خجالت نداره اتفاقا خوبه انقدر عزتت زیاد بوده همون سادگی بقول خودت رو قبول کردن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2738

پاگشا مگه شما نباید برین خونه اونا؟؟چرا برعکس میگی😐

2706