2726
عنوان

شوهرم که گفته بچه پنج ماهمو باید سقط کنم از دیروز

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 125 پست
چرا گفت سقط کن؟ بچه‌ذومته مگه؟ اگه دومه بنداز بره اگه اولیه نگهش دار خب

بنداز بره ؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه آشغالههههه😠😠

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنداز بره؟؟؟؟؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2728

چیییییی الان بچم هر روز داره تو شکمم تکون میخوره چطور میتونی بگی

منو ابجی کوچولوت بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوت هستیم عزیزم💓💓💓

تو چرا انقد راحت حرف میزنی یکماه دوماهش ک نیس میگ پنج ماهشه فازت چیه چی میزنی  حالت خوبه خدا عقلت بده ایشالا

همیــشہ*عـشـق *باشد💕همیشه بـرڪـتـــ🍀🍃         

چقد سنگدلی بچه ۵ ماهه کامله قلب داره جون دارع تکون میخوره چطور انقد راحت میگی بنداز بره مگ آشغاله برات متاسفم تو قراره چ مادری بشی

۵ ماهه نمیشه گناه داره چطور دلتون میاد یه موجود زنده رو بکشید. شوهرت بره وازکتومی کنه تا حالش جا بیاد. بی لیاقت.

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

عزیزم میدونی چن نفر تو این دنیا حسرت داشتن یه بچه را میخورن

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2706