1989
2019
عنوان

شوهرم که گفته بچه پنج ماهمو باید سقط کنم از دیروز

| مشاهده متن کامل بحث + 2185 بازدید | 125 پست
چرا گفت سقط کن؟ بچه‌ذومته مگه؟ اگه دومه بنداز بره اگه اولیه نگهش دار خب

مگه زباله

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

همچین میگی بنداز بره انگار اشغاله یا یه وسیله کهنه هست😒

آدَم بایَد اَنگَل شِناسی بِخونِه تا یِه سِریارو بشناسِه …این حجم از اعتماد ب نفستو گیگی چند میخری؟               یه عده آدم هستن که میفهمن که نفهمن اما نمی فهمن که میفهمیم نفهمن

چرا میگه سقط کن؟

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ی عده هم مث مجید تو بفرماییدشام بخاطر مشکل گوارشی که پیداکردن گزارش میزنن🐒......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤

اه حرف نزن ب توچه که اول یا دوم بی منطق ادم جون داره مثل خودت 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ۵ماهه😳سقط،😲یوقت نکنیااا جون داره همه چیش تشکیل شده خدا قهرش میگیره به حرفش گوش ندی یوقت 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضامو دیدین برا تو دلیم صلوات بفرستین سالم بیاد بغلم اللهم صل علی محمد وال محمد منم براتون میفرستم 

بنداز بره ؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه آشغالههههه😠😠

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊

بنداز بره؟؟؟؟؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤ میشه دعا کنید نی نیم سالم و سلامت دنیا بیاد؟خیلی منتظرش بودیم🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

مگه کاغذه که بنذازه بره 

وااااااا 

چه حرفااااااآاا

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی نی نیم م دعا کنید   

چیییییی الان بچم هر روز داره تو شکمم تکون میخوره چطور میتونی بگی

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو ابجی کوچولوت بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوت هستیم عزیزم💓💓💓

تو چرا انقد راحت حرف میزنی یکماه دوماهش ک نیس میگ پنج ماهشه فازت چیه چی میزنی  حالت خوبه خدا عقلت بده ایشالا

همیــشہ*عـشـق *باشد💕همیشه بـرڪـتـــ🍀🍃         
1718