2703
2553

اینطوری  فکر  کردن  خوب  نیست  حتی  اگه  واقعا  همینطورم  باشه  خیلیم  خوب  کردی  بجاش  الان  ارامش  داری  ویک  زندگی  خوب

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوقت از خوب بودن خودت پشیمون نباش. چون این هنریه که هرکسی نداره حتی اگه بخوان هم‌نمیتونن خوب و صبور باشن. 

صبر کن آروم باش به فکر خودت باش همه چی درست میشه. سرتو گرم کن به چیزی فکر نکن روزای خوب میاد. (با خودمم😊)
2456

دقیقا تازه منم متوجه شدم که من خوب بودم . حالا که دارم مثل خودش رفتار میکنم اعتراض میکنه که بهم توجه نمیکنی محبت نمیکنی از بس که فقط از من انتظار داشت ولی خودش متقابلا محبتی نمیکرد

2714
والان برای اینکه مخالفت کردم پول هردوتامونو بده به یه ملک داغون قهرکرده مثل دختربچه ها امامن دیگه ...

از مردای که زود قهرمیکنن بدم میاد😤

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
ای بابا حالاکه زندگیت خوبه براخودت جهنمش نکن خواهرمن

چه خوبی

وقتی اون نفهمه توشریک زندگیشی وقتی نظرخودش مهمتره چه خوبی داره حس میکنم برده ای بیش نبودم واقعادلم شکسته

امروز همسرم جلو خواهرش گفت میزنم تودهنت منم گفتم تو بیخود میکنی قهرکرد رفت منم بیرونم نرفتم خونه

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

منم مادرشوهرم ادعا سختیش میشد درصورتی که همش تو پول وطلا ومسافرت بوده من نگاه میکردم میدیدم چندسال پیشپول پوتین نداشتم تو سرما پاهام یخ میزد تو برف وبارون جلوی همه میگفتم عادت ندارم پوتین بپوشم وخیلی دیگه الان مادر وپسر ادعاشون میشه من تو نازونعمتم

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
2706