2733
2734
عنوان

عروسکم تکون خورد😂😂😂

446 بازدید | 17 پست

به دیوار کنار اتاقم روی تخت تکیه داده بودم سرم تو گوشی بود نگو تختم این وسط حرکت میکرد به خاطر تکیه من به دیوار   خرس عروسکی کنار تخت پایین بود شروع به چرخش و حرکت سریع به سمت من کرد یه جوری جیغ زدم مامان بابام هر دو اومدن تو اتاقم🤣🤣به نظرم امد انگار یه موجود زنده کنارتختم حرکت میکنه  به سمت من بعد ک فهمیدم کلی خندیدم .حالا نکنه عروسک خود به خود حرکت کرده باشه اگر اینطوریه بگین بزارمش کنار دیگ میترسم باهاش بخوابم🤔😂

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

😐😂😂😂

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

روح توش بوده دیگه تو اتاقت نرو🤣🤣🤣اونجا دیگه امنیت نداری

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

آنابل ۴ ساخته شد

کاربر قدیمی ام😎 مَن تَرجیح میدَم نُسخِه ای اَصلی اَز خُودم باشَم تا نُسخِه ای جَعلی اَز شَخصی دیگر🤞👍خُدا بَعضی اَز دُختَر هارو آفَرید تا فَقَط ثابِت کُنه دُختَرها هَم میتونَن مَرد باشَن💋💋❤💛 هیچوَقت اَز کِسی نَپُرس چِرا دروغ گفته چون با یه دورغ دیگه قانِعِت میکُنه😐😐 این روزها معمولی بودَن خیلی خااااااصِه🙃🙃🤨
2738

انابل ایرانی

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706