2737
2734

من چند سالی هست مشکل سرگیجه شدیدو ناگهانی ومکرر (خیلی خیلی زیاد) دارم (حتی وسط غذا) و فشارمم همیشه رو ۷ و ۸ هست در بهترین حالت ۱۰ با عوارض بعدش مثل تاری دید پشت گوشام و سر و گردن داغ میشه دست و پاک مور مور میشه گز گز میشه زبون با چشم و دست سمت راستم بی حس میشه پلکم که میوفته کلا گرفتگی عضلات سوزش معده یبوست شدید رفلاکس اسید شدید معده کل ۲۴ ساعت شبانه روز نفخ معده التهاب بدن اضافه وزن ناگهانی و بی دلیل ریزش شدید مو من همش فکر میکردم باید برم پیش مغز و اعصاب رفتم فکر کردن به ام اس مبتلا شدم 🤣که مشخص شد که نیست تست گرفتن ازم همش میگفتن مشکل از کم خونی و فقر آهنه آزمایش چندینننننن بار دادم معلوم شد که اصلا کم خونی ندارم البته رفتم به کرونایی ها خون اهدا کنم گفتن پلاسمای خونت شدیدا پایینه سرتونو درد نیارم رفتم پیش. داخلی آزمایش خون هم که داده بودم اصلا بدون هیچ شکی به من گفتم دخترم شما مشکل جذب سدیم و دفع املاح تو کلیه هات داری آزمایش تخصصی هم نوشت من نصف علائمو یادم رفت بگم بقیه رو خودش می‌گفت حتی آرتروز گردنمم به این موضوع ربط داشت برام دارو نوشت و فعلا که دارم استفاده می کنم این خوبه باور می کنید احساس سبکی و لاغری تو بدنم دارم تمام بدنم ورمه صورتم ینی چندشم میشد از خودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم تا می تونی نمک دریایی مصرف کن و مراقب مصرف سردیجات باش

نه اتفاقا گفت تا داروهات تموم نشده هیچ نمکی مصرف نکن چون مشکل دفع دارم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خداروشکر به داری عالی میشیی عزیزم اخیش چ دکتر خوبی بوده

وااااااییییییی واقعااااااا مردم از حال بد چند ساله درگیرشم 😍😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

وااااااییییییی واقعااااااا مردم از حال بد چند ساله درگیرشم 😍😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اررره اینقد وقتی به اخر متنت رسیدم حالم خوببب شد اصن انرژی مثبت گرفتم ، خیلی حالم خوب شد ک حالت خوبه ، دوست من

Go big meri
2738
اررره اینقد وقتی به اخر متنت رسیدم حالم خوببب شد اصن انرژی مثبت گرفتم ، خیلی حالم خوب شد ک حالت خوبه ...

انقد انرژی مثبت فرستادی منم حالم خوب شد تو عالی هستی روزت عاااالییییی 😍😍😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

2706