2726
عنوان

احساس خیانت از جانب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 52 پست

ی خاستگار دارم مدااام عکس خواهر مطلقه اش رو استوری میکنی و قربون صدقش میره و میگه دنیا یطرف خواهرش یطرف 

حالا نمیدونم چون طلاق گرفته میخاد بهش محبت کنه یا کلا وابستشه ؟؟

بنظرتون موضوع مهمیه؟؟؟

ببخشید استارتر اینجا گفتم

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی خب وابستگی اون مگه شوهر نداره شوهرش سیب زمینیه چیکارا میکنن چیا دیدی ازشون

شوهرشم خبرردار شد چون من ابرو همه رو بردم ولی چ فایده الان من اومدم ی منطقه دیگه اونم اومد دنبالمون بخاطر کار شوهرش شانس ندارم کلا انگار خدامیخواد طلاق بگیرم

2728

هر کی خط همراه اول داره بیاد

این تاپیکو مال دوسال پیش رفتم توش ۵ گیگ اینترنت رایگان گرفتم خیلیا تو این تامیک نت گرفتن خودتون بیاین ببینین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2483646/اینترنت-رایگان-همراه-اول

شوهرشم خبرردار شد چون من ابرو همه رو بردم ولی چ فایده الان من اومدم ی منطقه دیگه اونم اومد دنبالمون ...

یعنی شما علنی موضوع رو باز کردی هیچی به هیچی کسی کاری نکرد شوهرش نگفت خب زنداداشم داره این حرف رو میزنه زنم رو جمع کنم یه حرکتی بزنم..خاک تو سرش

من شنيدم شوهرم وجاريم باهم دوست بودن شوهرمم خيلي بهش رو ميده و بشدت سواري ميده ومنوبهش ميفروشه هميشه ...

اتفاقا چند روز پیش یه نفر تاپیک زده بود که قبل از ازدواج با برادرشوهرش دوست بودن. شاید جاری شما بوده

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
خانواده شوهرت چی میگن؟

پدر شوهره گف اینا خجالت نمیکشن البته ب من نگفت ب جاری بزرگم چون من ب جاری بزرگم گفتم اونا تایید کردن بعد دعوا و ...نشستن دختره ی ریز گریه ک من چیزی ندارم توهمته بش گفتم برا چس اسمشو همدم نوشتی میگه عین داداشه خو داداشتتم میتونه باردارت کنه😑واقعا فقط طلاق راهکاره حتی اگ چیزی نباشه من دارم بفنا میرم

اتفاقا چند روز پیش یه نفر تاپیک زده بود که قبل از ازدواج با برادرشوهرش دوست بودن. شاید جاری شما بوده

شوخي نكن

امسش چي بود؟بچه داشت؟حسش چي بود؟

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
منم با برادر شوهرم به شدت صمیمی هستیم ینی بعدش اگع متاهل بشه خانومش اینجوری حساس میشع؟😬😶

عزیزم زنها حساسن تازه به خانواده شوهر اونم جاری سعی کن حد رو نگه داری اینجوری احترام خودت حفظ میشه 

2706