1874
1993
عنوان

احساس خیانت از جانب شوهرم

521 بازدید | 52 پست

اقا بیاین کمک دارم دیونه میشم

من همه جا رفتم پیش سید و ...

برام قران باز کردن گفتن ک چیزی نیست بین شوهرم و زن برادرش

چون شوهرم خیلی ب زن داداشش وابستس

تازه زن داداشه اسم شوهرمو قبلا همدم ذخیره کرده

من دیدم

خیلی باش مشینه و باش حرف میزنه قران باز کردم گفتن چیز بدی ندارن ولی وابستگه دائم فک میکنم ک میره پیشش و باش همخوابی داره ی پسر ۶ماهه دارم میگم هنوز سنی ندارم طلاق بگیرم بهتره چیکار کمم خونوادم راضی نمیشن توروخدا یکی بیاد کمکم کنه

من شنيدم شوهرم وجاريم باهم دوست بودن شوهرمم خيلي بهش رو ميده و بشدت سواري ميده ومنوبهش ميفروشه هميشه

ميدونم حس بديه عزيزم ولي جز اسيب ب خودت چيزي نداره فكركردن ب اين موضوع

بچه بودم از هيولاها میترسیدمبزرگشدمفهمیدمآدماترسناکترن🖤

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

2014
2011

همون اول دیدی میری پیشش میشینه حرف میزنه جفت پاشو قلم نکردی ببخشید

همون اول دیدی اسمشو چی سیو کرده پوستشو نکندی

که عاقبتت این نمیشد

من بودم فورا جدا میشدم  اصلا با این احساس مزخرف نمیتونم زندگی کنم

حس میکنم میترسی ازجاریت

اهل دردی که زبان دل من داند نیست...

فورا تا کامل مطمئن نشدی تصمیم نگیر منم چند سال پیش مثل تو فکر می کردم بین شوهرم وزن داداشش چیزی هست ولی خودم مطمئن شدم که اشتباه میکنم وتوبه کردم. 

خدایا مرا به حال خود رها نکن. 
همون اول دیدی میری پیشش میشینه حرف میزنه جفت پاشو قلم نکردی ببخشید همون اول دیدی اسمشو چی سیو کرده ...

ن ادم از حقيقت ميترسه ازخوردشدن ميترسه منم درگيرم بااين موضوع

بچه بودم از هيولاها میترسیدمبزرگشدمفهمیدمآدماترسناکترن🖤

ی خاستگار دارم مدااام عکس خواهر مطلقه اش رو استوری میکنی و قربون صدقش میره و میگه دنیا یطرف خواهرش یطرف 

حالا نمیدونم چون طلاق گرفته میخاد بهش محبت کنه یا کلا وابستشه ؟؟

بنظرتون موضوع مهمیه؟؟؟

ببخشید استارتر اینجا گفتم

چون زیاد سوال میپرسین درباره لاغریم😍با رژیم کتوژنیک ۳۵تا کم کردم هنوزم دارم ادامه میدم گرسنگی نداشت ورزشم نکردم از یه خانومی تو اینستا برنامه گرفتم همین💖درضمن تنبلی تخمدانمم خوب شد پلی کیستیک بودم😻شرمنده نمیتونم تک تک به همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه اگه براتون مفید بود دعام کنید مرسیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/5464739/%d9%87%d9%85%d9%88%d9%86%d9%85-%da%a9%d9%87-%db%b3%db%b5%da%a9%db%8c%d9%84%d9%88-%da%a9%d9%85-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%85
یعنی چی خب وابستگی اون مگه شوهر نداره شوهرش سیب زمینیه چیکارا میکنن چیا دیدی ازشون

شوهرشم خبرردار شد چون من ابرو همه رو بردم ولی چ فایده الان من اومدم ی منطقه دیگه اونم اومد دنبالمون بخاطر کار شوهرش شانس ندارم کلا انگار خدامیخواد طلاق بگیرم

هر کی خط همراه اول داره بیاد

این تاپیکو مال دوسال پیش رفتم توش ۵ گیگ اینترنت رایگان گرفتم خیلیا تو این تامیک نت گرفتن خودتون بیاین ببینین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2483646/اینترنت-رایگان-همراه-اول