2726

میخوام یه وام بگیرم میشه راهنمایی کنید

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه وامی میخوای بگیری چقد؟

100 میلیون وام میخوام برای کار

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
دقیق توضیح بده کاره چی تا برات بپرسم

میخوام اگر بشه چند تا گاو بخرم یکی از دوستام میخواد گاو داری بزاره به منم گفته اگر خواستی چند تا گاو بخر 

ممنون برای پیگیری 🌷🌷🌷

میخوام اگر بشه چند تا گاو بخرم یکی از دوستام میخواد گاو داری بزاره به منم گفته اگر خواستی چند تا گاو ...

خواهش میکنم 

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
پرسیدم ۵۰ تومن وام کارت اعتباری میتونی بگیری با سود ۲۱ درصد باید بگی وام لوازم میخوام

کدوم بانک بهتره 

اگر امکان داره بگین چه مدارکی میخواد چقدر طول میکشه آماده بشه 

2706