2726
عنوان

عزیزم میشه لطف کنی بیای ازت چندتا سوال دارم😙

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا این لحظه کاپ عجیب ترین تاپیک تعلق گرفت به این جا

چرا عجیب مگه چیه حس ششم داره دیگ مثله بقیه تاپیکا اگه اعتقاد ندارین من مشکلی ندارم شماهم میتونیدوقت باارزشتونو هدر ندید این تاپیک☺

ببخش سوال میپرسم  تا بتونم  انرزی  بگیرم . تو ی چشم نظر  از جنس  گچ یا&nbs ...

سلام خانومی ...به نظر شما چند وقت دیگه با عشقم ازدواج میکنم؟ ۵ ساله دوستیم 

یِه مامای مهربوووووونم🤱🏻💊💉 تو دُنیای پر از بدی طُ خوب باش بزار خوبا تموم نشن♡شما همتون پاپِلی منین😍🦋بچه ها پاپلی همون پروانه خودمونه اما به زبان شمالیه😘🦋
انرژی  اشیا  و انرژی  هاله ی  درونی شما رو میفهمم و حس میکنم  .و اگر چیزی ح ...

عزیزم من یک سال و نیمه که با یه نفر قهرم و دلتنگشم به نظرتون با هم آشتی می کنیم یا بی خیالش بشم؟ 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به روزهای خوب🌱✨                                         نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊 03.5.15
  من  در  رفتم😂😂😂.

@درخشان7676    

لطفا جوابم رو بده.... خواهش می کنم 😢

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به روزهای خوب🌱✨                                         نشوددام و قفس،مانع پرواز کسی🕊 03.5.15
چرا عجیب مگه چیه حس ششم داره دیگ مثله بقیه تاپیکا اگه اعتقاد ندارین من مشکلی ندارم شماهم میتونیدوقت ...

من توهین نکردم عزیزم، برام عجیب بود همین، نه رد کردم و نه تأیید، اصلا تخصصی ندارم که بخوام نظر بدم و قطعا برام جالب بود که پیام ها را خواندم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
من توهین نکردم عزیزم، برام عجیب بود همین، نه رد کردم و نه تأیید، اصلا تخصصی ندارم که بخوام نظر بدم و ...

میدونم عزیزدلم منم نگفتم شماتوهین کردی خواهر جان منم فقط منظورم این بود وقت شمارو با تاپیکی ک  دوست ندارین نگیرم وهمچین چیزی این کاربریجورایی کارش خیلی درسته هرچی به بقیه و یچیزاییم ک به من گفته درسته

2706