2726
عنوان

عزیزم میشه لطف کنی بیای ازت چندتا سوال دارم😙

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 59 پست
اون لباست  خیلی  قشنگه  بپوش برات خوش یومنه . روی ی میز ی چیز شیشه ای فسقلی که تو م ...

گلم درخواستمو قبول کن❤

ممکنه از این کاربری دوتا ابجی استفاده کنن با ما سرد نباش سرما میخوری😏پر رو قرنیه مشکی🎵قلدر چارشونه کشتی!... 🎵💃 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون لباست  خیلی  قشنگه  بپوش برات خوش یومنه . روی ی میز ی چیز شیشه ای فسقلی که تو م ...

اره عزیزم خیلی چیزا رومیز هست بااین مشخصات فقط اجی من این سوال برام خیلی مهمه من سرهمین کارمیمونم کارم بهترمیشه ومسولان ازم راضی میمونن واینکه ایااون خانواده ک دوروز دیگ میان خونمون میتونم دل پسرشونوبدست بیارم؟

یکی  از مسائل  روزانه ات آگاهه  که انرژی ها رو بهتر از من میفهمه  .چقدر اون زن شادابه   چقدر شاده  چقدر پوست روشن و صافی داره صورت گرد داره .شاید خودش نمیدونه  ولی انرژی  داره  .چشماش  ریزه  ولی  مژه هاش قشنگه .

انگار که تو اینه خودتو ببینی  

خوبتو میخواد  اون کیه؟

2728
یکی  از مسائل  روزانه ات آگاهه  که انرژی ها رو بهتر از من میفهمه  .چقدر اون زن ش ...

همچین کسی نه تو فامیل هست نه تو خانواده راستش نمیدونم تو فامیل دور یک خانم هست ک همچین خصوصیاتی داره ولی زیاد درارتباط نیستم

2706