2737
2734
عنوان

اطراااااف شما دخترای این سنی ازدواج کرررردن؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂قانون کشور وشرع ما به زیر ۱۸ نمیگه کودک.راستی میگن تو سنینی مثل ۳۰ هم پیر همسریه

12 تا20 دوران نوجوانی هست  20 تا 40 جوانی

چرا بحث الکی میکنید؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببخشیددوستان هرکس میدونه منوراهنمایی کنه بخاطراین عضوشدم...من براثبت سجام ک رفتم شماره شبای کارت جدیددادم یعنی اون کارتی ک قبلاسودمیومدبحسابم شماره شبای اونوندادم الان بعضیامیگن بایدهمون ومیدادی.الان مشکل داره ک جدیددادم یان

2731
واقعا آدم نمیدونه در مورد این چیزا چی بگه من اول راهنمایی خواستگار داشتم بابام تا فهمید هر چی از ده ...

آره میگفتن دختر اولمون از اینم کوچیک بود شوهر کرد😐

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
این آقا پدوفیله

دقیقا

فقط 40 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
این آقا پدوفیله

آقا پدوفیل نیست مامانش پدوفیله

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2738
خاله من هم باوقار متین هست ولی شوهر داریش صفر 😊در هرصورت خوشبخت باشن 

ایشالله که خوشبخت هستن 

شوهره عین پروانه دورش میچرخه و با این سن کمش خانواده شوهر یه بارم بهش تیکه ننداختن از بس سیاست داره و محترم برخورد میکنه و تو شرایط سختی که خودم به چشم خودم دیدم عاقلانه رفتار کرده

شده ام غرق در ابهام، غرق در دریای فکر دریای اوهام
آره میگفتن دختر اولمون از اینم کوچیک بود شوهر کرد😐

😭😭😭کاش خدا به این آدما دختر نده

دلم میسوزه بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
12 تا20 دوران نوجوانی هست  20 تا 40 جوانی چرا بحث الکی میکنید؟

شما به ۴۰ ساله میگین جوان؟؟؟پس به ۲۵ ساله میگین چی؟؟درضمن اینجا محل تبادل نظر هستش وهر کس میتونه تو چارچوب قانون اظهار نظر کنه

#نه_به_فمینیسم
این آقا پدوفیله

امکان پدوفیلی خیلی زیاده تو این مورد

چون 37 و 11  اصلا نرمال نیست

به نظرم اطرافیان باااید متوجه میشدن و شک میکردن

واقعا عجیبن

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
آقا میخواد بخوابه با این بچه

دقیقا مرده هم مشکل داشته که قبول کرده وکرنه آدم عاقلی بود میگفت سنش کمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706