2737
2734
عنوان

اطراااااف شما دخترای این سنی ازدواج کرررردن؟ 🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 148 پست
دو مورد بوده قشنگ دو مورد متفاوت یکی از خانواده سطح پایین ک پدرش اذیتش میکرده یکی هم تک دختر بوده ...

حالا همسراشون چطورن این دو

همسراشونم تفاوت دارن؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا ۲۱ ۲۲ سالگی ازدواج میکنن..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خسته نباشه عمت 😕

دختره هنوز پریود نشده بود عقدم نمیشد صیغه کردن تازه امسال عقد کرده بعد سه سال زندگی پسره هم ۳۷ سالشه 

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2728

اره،بیشترشون ادامه تحصیل میدن ،و یا دانشجوان دوران متاهلی

وضع خانواده خوبن .و جمعیتم 4_5نفره

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
حالا همسراشون چطورن این دو همسراشونم تفاوت دارن؟ 

ن جفتشون اخلاقاشون مثل همِ

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
اوه اینا که هیچی ۱۳ ساله ازدواج کردن عروس عمم ۱۱ سالش بود

شوخی میکنی؟ پریود میشد سینه داشت اصلا؟من یازده سالگی خاله بازی میکردم و تو کوچه ها دوچرخه سواری و اسکیت بازی بچه یازده ساله کی وقت کرد انقد بزرگ بشه؟😕

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
دختره هنوز پریود نشده بود عقدم نمیشد صیغه کردن تازه امسال عقد کرده بعد سه سال زندگی پسره هم ۳۷ سالشه ...

داره حالم بهم میخوره  ببخشید 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
شوخی میکنی؟ پریود میشد سینه داشت اصلا؟من یازده سالگی خاله بازی میکردم و تو کوچه ها دوچرخه سواری و اس ...

به خدا راست میگم تو ابگرم دیده بودنش خودشون می گفتن هنوز موهاش رشدم نکرده بود🤐

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
داره حالم بهم میخوره  ببخشید

همه خاندان جمع شدن منصرفش کنن نتونستن گفت این دختر به دلم نشسته فقط این خانواده اون دخترم احمق تر از این ثروتش چشاشون و کور وکرده بود

2706