2733
2734
عنوان

هرکی بینیشو عمل کرده بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 5154 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر محمد تقی عظیمی هزینه ش خییییلی خوبه ۵۶۰۰ تموم میشه برات بعد دکترش عالیه 

من تهرانم

شما پیش ایشون عمل کردی؟؟

کجاست مطبش؟

پیج داره اینستا؟

اگه عکسم بزاری از بینیت که عالی میشه  

در من  چیز هایی از بین رفتند که گمان میکردم تا ابد ماندگارند... (این کاربری واگذار شده نپرسید )
2728

من بینی زشت دارم ولی نه پول دارم نه جرات

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
من تهرانم شما پیش ایشون عمل کردی؟؟ کجاست مطبش؟ پیج داره اینستا؟ اگه عکسم بزاری از بینیت که عالی ...

من پیش این عمل کردم دو تا خواهرام پیش اون عنل کردن ببین همه خرابکاری هاشو کرده الان خبره شده کارش عالیه من دوماه عمل کردم چون بلافاصله بعد عمل باردار شدم اذیت میکنه پیح نداره مطبش تو سعادت آباده 

من پیش این عمل کردم دو تا خواهرام پیش اون عنل کردن ببین همه خرابکاری هاشو کرده الان خبره شده کارش عا ...

تازه کاره؟چرا انقدر کم میگیره 

ادرس دقیقشو میدی

بینیت چی بود نوعش

در من  چیز هایی از بین رفتند که گمان میکردم تا ابد ماندگارند... (این کاربری واگذار شده نپرسید )
2738

هر کی خط همراه اول داره بیاد

این تاپیکو مال دوسال پیش رفتم توش ۵ گیگ اینترنت رایگان گرفتم خیلیا تو این تامیک نت گرفتن خودتون بیاین ببینین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2483646/اینترنت-رایگان-همراه-اول

تازه کاره؟چرا انقدر کم میگیره  ادرس دقیقشو میدی بینیت چی بود نوعش

میگم پیره تو میگی تازه کاره غضروفی بود دماغم مطبش سعادت آباد خیابان ۳۴ غربی ی ذره داخل کوچه برو دست چپ ی در کوچیکه طبقه سوم روزهای زوج اوتجاس بزن اینترنت تلفنشو دربیار برو باونجا خودت بپرس از مریضاش بپرس اصلا خودت ببین چطوریه

میگم پیره تو میگی تازه کاره غضروفی بود دماغم مطبش سعادت آباد خیابان ۳۴ غربی ی ذره داخل کوچه برو دست ...

عزیزم شما نگفتی که پیره چون کم میگیره فکر کردم تازه کار باشه.

راضی هستین خودتو خواهرات؟

مشکل تنفسی نداری؟

کلینیک عمل میکنه؟

تخصصش گوش حلق بینیه یا پلاستیک؟

عزیزم شما نگفتی که پیره چون کم میگیره فکر کردم تازه کار باشه. راضی هستین خودتو خواهرات؟ مشکل تنفسی ...

ببین ن تنها من هر کی پیشش رفته راضیه تو کلینیک رفتم تو آزادی عمل کردم متخصص کل زیبایی هستش 

من با دماغ پر تامپون روز اول بوی غذا حس کردم هیچ مشکلی ندارم هزینه کم میگیره میگه ب اندازه کافی مشتری دارم ک نخوام از جیب مردم پول دربیارم هیچ نوع تبلیغی نداره میگه کار من خودش تبلیغه

ببین ن تنها من هر کی پیشش رفته راضیه تو کلینیک رفتم تو آزادی عمل کردم متخصص کل زیبایی هستش  من ...

مرسی از راهنمایی و پاسخت

2706