2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رب کی اضافه می کنی؟

وقتی پیاز رو سرخ کردم رب رو هم تفت میدم مزه خامیش بره در حد دو لیوان اب اضافش میکنم بعد هویج و فلفل دلمه ای و نخود فرنگی رو میریزم توش تا بپزه بعدم مرغ و میذارم اخر سر هم که اماده شد زرشک و زعفرون و اضافه میکنم

زرشک پلو با مرغ مجلسی جواد جوادی رو سرچ کن.عاللللللی درمیاد...

مرغ مجلسی شف طیبه هم خ خوب درمیاد.

تو گوگل سرچ کن

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

اسی تا حالا جوجه کباب تابه ای درست کردی؟

اگه درست کرده باشی میبینی که مرغ با آب خودش میپزه .

بنابراین واسه مرغ زرشک پلو آب خیلی نریز عزیزم.

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙

مرغ رو نمک و زعفران میزنم قشنگ سرخ می کنم. بعد تو همون تابه پیاز رنده شده و رب رو سرخ می کنم با فلفل دلمه ای نگینی. دو لیوان آب بهش اصافه می کنم و وقتی تقریبا علیط بود مرع ها رو می چینم تو سس و یه نیم ساعتم میزارم تو سس بمونه قشنگ جا بیفته. موقع سرو هم مرع رو با سس تو یه طرف می ریزم. زرشک رو هم روی برنج زعفرونی می ریزم

مرغ و میپزم بعد یرخ میکنم با زعفران برنجمم بعد دم روش پیاز سرخ شده و زرشک میریزم روی مرغم میریرم بعدم سسشم با اب مرغ و رب و اینا میریزم رو مرغ

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
2706