2737
2734

نکردم ولی نکن تورو خدا.یه دوستم کرده بود مواد جمع شده بود مثل نخود توی لبش بود میگفتن باید بره ام ار ای ببینن چرا اینطوری شده.نکنین خدایی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

[QUOTE=173880733]نکردم ولی نکن تورو خدا.یه دوستم کرده بود مواد جمع شده بود مثل نخود توی لبش بود میگفتن باید بره ام ار ...[/QUOTE دودلم یکم لبام باریکه نمیدونم چکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکردم ولی نکن تورو خدا.یه دوستم کرده بود مواد جمع شده بود مثل نخود توی لبش بود میگفتن باید بره ام ار ...

احتمالا دوستتون مارک بدی زده یا کسی که پیشش انجام داده بلد نبوده وگرنه من خیلی از اطرافیانم انجام دادن مشکلی نداشتن

ای فراسوی تجسم در دلم جای داری
2731
احتمالا دوستتون مارک بدی زده یا کسی که پیشش انجام داده بلد نبوده وگرنه من خیلی از اطرافیانم انجام دا ...

اره حتما همینطوره ولی واقعا خیلی حیفه من خیلیارو دیدم پشیمون بودن کاش اینکارو نکنن دخترامون.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738